شمانیوز

به نظر می رسد رئال مادرید و ختافه در مورد انتقال قرضی براهیم دیاز توافق کرده اند.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، ستاره جوان و اسپانیایی رئال مادرید که سال گذشته از سیتی راهی این تیم شد، در فصل جاری یک نیمکت نشین تمام عیار بوده و زین الدین زیدان تمایلی به استفاده از او در ترکیب تیمش نشان نداده است. نشریه مارکا مدعی شد براهیم دیاز از نیم فصل دوم در دیگر تیم شهر مادرید یعنی ختافه به میدان خواهد رفت.

 

 

 

 

خورخه بوردالاس، سرمربی ختافه علاقه زیادی به کار کردن با این ستاره جوان دارد و به نظر می رسد دو باشگاه برای انتقال قرضی و شش ماهه به توافق رسیده اند و تنها نظر نهایی خود براهیم دیاز باقی مانده است.

 

 

براهیم دیاز که در حال حاضر در اردوی رئال مادرید در عربستان حضور دارد، احتمالا در بازگشت با این انتقال موافقت خواهد کرد تا در نیم فصل دوم فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند. به نظر می رسد زیدان در ابتدای فصل نیز به براهیم دیاز گفته بود که احتمالا در طول این فصل فرصت چندانی برای حضور در ترکیب نخواهد داشت و بهتر است به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود، اما این خود براهیم دیاز بود که تمایل به ماندن نشان داد و حالا به نظر می رسد بعد از شش ماه، نظر این ستاره جوان تغییر پیدا کرده است. احتمالا براهیم دیاز در پایان فصل دوباره به رئال مادرید بازخواهد گشت.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied