شمانیوز
کد خبر : 930902

لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید دوباره به روزهای اوج بازگشته است.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، رئال مادرید دیشب علیرغم غیبت بسیاری از بازیکنان ثابت خود، با سه گل والنسیا را در جده مغلوب کرده و راهی فینال سوپرکاپ اسپانیا شد. لوکا مودریچ در این دیدار نمایش فوق العاده ای ارائه داد و گرچه برخی معتقد بودند بعد از دریافت توپ طلا در سال 2018 این بازیکن دچار افت محسوسی شده، اما لوکا مودریچ نشان داد زیر نظر زین الدین زیدان دوباره تبدیل به همان ستاره سابق شده است.

 

در نیمه دوم بود که روی پاس لوکا یوویچ، لوکا مودریچ صاحب موقعیت شده و بعد از فریب مدافع والنسیا، با یک ضربه بیرون پای استادانه و تماشایی موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر رسانده و صعود رئال مادرید به فینال را قطعی سازد. این صدمین گل دوران ورزشی هافبک خلاق و باتجربه کروات بود. حالا لوکا مودریچ 33 گل با لباس دینامو زاگرب، 4 گل برای اینتر زاپاریسک، 8 گل در تیم ژرینسکی، 17 گل برای تاتنهام، 22 گل با لباس رئال مادرید و 16 گل نیز در عرصه ملی و هنگام پوشیدن پیراهن تیم ملی کرواسی وارد دروازه رقبا کرده است.

 

گل فوق العاده لوکا مودریچ در دیدار دیشب مقابل والنسیا به شدت مورد تحسین همگان قرار گرفت و مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید نیز با این ژست، نسبت به این صخنه زیبا واکنش نشان داد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه