شمانیوز

علی دایی از بین گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی فوتبال کنار گذاشته شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبر ورزشی : فدراسیون فوتبال هفته‌هاست در حال رایزنی برای پیدا کردن جانشین مارک ویلموتس است اما هر چه زمان به جلو می‌رود کار مسئولان موقت این فدراسیون برای تعیین تکلیف سخت‌تر می‌شود.

 

زمانی که مهدی تاج ریاست فدراسیون را برعهده داشت رایزنی های زیادی با برانکو ایوانکوویچ صورت گرفت تا وی هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد اما عمر مدیریت مهدی تاج به پایان دادن این مذاکرات قد نداد و وی از سمتش استعفا کرد. به دنبال کنار رفتن تاج و مشکلاتی که برانکو با باشگاه پرسپولیس داشت، ادامه مذاکرات مسکوت ماند تا فدراسیون فوتبال سمت گزینه‌های داخلی برود.

 

درحالی که از علی دایی به عنوان یکی از گزینه‌های نزدیک به نیمکت تیم ملی نام برده می‌شد و حتی برخی رسانه‌ها از وی به عنوان جانشین قطعی ویلموتس یاد می‌کردند، یک مقام مسئول در فدراسیون فوتبال خبر داد که بنا بر برخی دلایل علی دایی از گزینه‌های حضور در تیم ملی کنار گذاشته شده است و فدراسیون در حال مذاکره با گزینه‌های دیگر است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • موسی

    واقعامتاسفم چه کسی رابهترازعلی دایی رامیخواهیدبیاورید بهترین گزینه ایرانی فقط علی دایی هم متعصب جسور وهم باکلاس کاریزمای بالا وهم اشراف داره به بازیکنان وغیره .تشکر

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه