شمانیوز

بازیکنانی که در نیم فصل اول فیکس بودند، بیمِ تغییر را دارند و دیگران، امیدوار به روزهای خوب با یک تغییر هستند.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، تمرین امروز تیم پرسپولیس در سالن وزنه برگزار شد و بازیکنان با حضور کریم باقری، مشغول تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی شدند. اما این تمرینات تحت تاثیر اتفاقات باشگاه پرسپولیس هستند؛ اتفاقاتی که تا ساعاتی بعد منجر به جدایی گابریل کالدرون یا تداوم حضور او روی نیمکت سرخ ها خواهد شد.

 

در این میان طبیعتا بازیکنان نیز همچون طرفداران، خبرنگاران و مدیران باشگاه به آینده تیم خود می‌اندیشند و وضعیت مطلوب خود را تصور می‌کنند. احتمالا بازیکنانی که در نیم فصل اول فیکس بودند، از تغییر گریزان خواهند بود چرا که شاید سرمربی جدید به هر دلیلی سبک بازی آن ها را نپسندد و به نیمکت ذخیره ها منتقل شوند.

 

اما بازیکنان ذخیره با انگیزه بیشتر و امید فراوان این روزها را سپری می‌کنند و به احتمال زیاد، به تغییر روی خوش نشان خواهند داد. همچنین طبیعی است که بازیکنان مازاد، بیشترین میزان علاقه را به این تغییرات داشته باشند تا بتوانند دوباره به فهرست تیم بازگردند.

 

 

 

 

به هر حال این شرایط، ممکن است در ماه های آینده پیش بیاید اما برای بازیکنانی که 4 سال متوالی با یک مربی کار کردند، وضعیتی عادی نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه