شمانیوز
کد خبر : 931467

کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی که اخیرا با انتشار متنی تند در صفحه اجتماعی‌اش خبر از مهاجرت خود داده بود. در مراسم سوگواری کشته شدگان پرواز اوکراین در دانشگاه آیندهوونِ هلند حاضر شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از برترین ها: کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی که اخیرا با انتشار متنی تند در صفحه اجتماعی‌اش خبر از مهاجرت خود داده بود. در مراسم سوگواری کشته شدگان پرواز اوکراین در دانشگاه آیندهوونِ هلند حاضر شد

 

خبرداغ و جنجالی:

 

ماجرای ازدواج دوم علی دایی جنجالی شد + تصاویر زیبا

 

 

 

 

 

کیمیا علیزاده در مراسم سوگواری کشته‌شدگان

 

خبر داغ:

ازدواج بی سرو صدای پگاه آهنگرانی +تصاویر جنجالی و بیوگرافی

 

 

 

 

کیمیا علیزاده از ایران خداحافظی کرد

کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی با انتشار نامه ای تند در صفحه اجتماعی بر شایعه مهاجرت همیشگی اش صحه گذاشت.

 
 
 

کیمیا علیزاده مدال آور ایرانی در المپیک گذشته و یکی از چهره های مهم ورزش ایران در سالهای اخیر محسوب می شود که در نهایت به این جمع بندی رسیده که ورزش قهرمانی را با پرچم کشور دیگری ادامه بدهد.

 

آخرین حضور علیزاده در ایران به رقابت های لیگ تکواندو و حضور او در دیدار مقابل پریسا ادراکی، عضو تیم هیئت تکواندوی استان مرکزی برمی گردد.

 

خبر مهاجرت کیمیا علیزاده در هفته گذشته و کمی پس از انتشار تصویری از او در میان ورزشکاران خارجی منتشر شد و رسانه های اجتماعی را درنوردید.


در حالی که در چند روز گذشته همه در انتظار واکنشی از سوی کیمیا علیزاده و خانواده‌اش بودند تا صحت و سقم مهاجرت او باخبر شوند، امروز بالاخره این دختر تکواندوکار در اینستاگرام خود متنی منتشر کرد که نشان از خداحافظی همیشگی او با ایران دارد.

 

در روزهای گذشته پولادگر رییس فدراسیون تکواندو و مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مدعی شدند امکانات کاملی در سال‌های اخیر در اختیار کیمیا علیزاده بوده و به همین دلیل مهاجرت او به کشور دیگری منطقی نیست.

 

همچنین هادی ساعی در یک مصاحبه تصمیم کیمیا علیزاده را اشتباه خوانده بود که این دختر تکواندوکار در متن منتشر شده در اینستاگرام جواب ساعی را هم داده است.


روز گذشته بود که حامد معدنچی، همسر کیمیا علیزاده اولین واکنش را به اتفاقات اخیر نشان داد. او بعد از انتشار مصاحبه‌هایی از مسئولان فدراسیون تکواندو که به آسیب دیدگی علیزاده اشاره کرده بودند، فیلمی از تمرینات او در هلند هم منتشر کرد تا نشان دهد کیمیا مصدوم نیست.

 

با توجه به متنی که کیمیا علیزاده منتشر کرده، به نظر می رسد او تصمیم قطعی خود را برای مهاجرت از ایران گرفته است. با این وضعیت بعید است طبق قوانین بین المللی این تکواندوکار تا سال 2021 بتواند با پرچم کشور دیگری در مسابقات رسمی شرکت کند.


بدین ترتیب تنها راه حضور کیمیا علیزاده در المپیک 2020، پناهنده شدن در یکی از کشورهای اروپایی و شرکت در المپیک زیر پرچم IOC است. شاید هم کیمیا علیزاده قید المپیک 2020 را زده و با توجه به سن و سالی که دارد، می‌خواهد برای حضور در مسابقات رسمی با پرچم کشور دیگری تا سال 2021 صبر کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • خلق خدا

  عالیییییی

 • ناشناس

  هرجاهستی موفق باشی

 • هموطن

  هر جا هستی موفق باشی

 • ناشناس

  با حجاب قیافه اش بهتر بود!

 • ناشناس

  متاسفم برات

  • ناشناس

   چرا مگر جنایت کرده؟

 • ف

  افسوس برات

 • ناشناس

  رفتن امثال این خانم از ایران می روند نشان می دهد احساس مسئولیت و تعلق خاطری به وطن و ریشه خود ندارند و طبیعی است که منافع ایران هم برایشان ارزشی نداشته باشد.

 • ناشناس

  مثلا برای بعضی جوانها الگو شده بود! حالا ببینید چقدر بی جنبه بود و رو نمی کرد...

 • ناشناس

  ریختش زشت شده !عقده ای زود روسری برداشت

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه