شمانیوز

کریم باقری در کادرفنی سرمربی جدید می ماند یا فقط با تیم موردتایید خودش کار می کند؟ حمید مطهری، داود فنایی محمد عسگری مربیانی هستند که همراه گل‌محمدی به شهر خودرو رفته بودند که در این بین احتمال دارد مطهری به فعالیتش در این تیم ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تابناک: علاقه مفرط یحیی گل‌محمدی برای حضور در پرسپولیس و مذاکره او با مسئولان این باشگاه در حالی که سرمربی شهر خودرو بود به مذاق مسئولان این باشگاه مشهدی خوش نیامد اما سرانجام رضایتنامه صادر شد.

با توجه به همین مسئله باشگاه شهرخودرو بعد از جدایی قطعی به گل‌محمدی اعلام کرده بعد از رفتن خودش، دستیارانش هم باید قراردادشان را با این باشگاه فسخ کنند. احتمالا گل محمدی هم همه آنها را با خودش به پرسپولیس خواهد برد اما در این میان تکلیف کادرفنی فعلی پرسپولیس که با کالدرون کار کرده اند، چه می شود؟

 

یحیی با دستیاران درپرسپولیس، کریم باقری می‌ماند؟

 

حمید مطهری، داود فنایی محمد عسگری مربیانی هستند که همراه گل‌محمدی به شهر خودرو رفته بودند که در این بین احتمال دارد مطهری به فعالیتش در این تیم ادامه دهد. البته این موضوع به سرمربی بعدی این تیم مربوط می شود. مشخص نیست که گل محمدی حاضر می شود کریم باقری را روی نیمکت پرسپولیس نگه دارد یا خواهان رفتن او می شود.

این در حالی است که هواداران شهر خودرو همانند مسئولان این باشگاه از اینکه گل‌محمدی به تیمشان وفادار نمانده از او شاکی هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه