شمانیوز
کد خبر : 932364

هافبک مصدوم سرخپوشان دلیل مصدومیت خود را اتفاقات حاشیه‌ای در نیم فصل اول می‌داند و اکنون امیدوار است شرایط در ادامه فصل برای او تغییر کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، سیامک نعمتی در آخرین بازی نیم فصل و در دیدار مقابل نساجی مازندران دچار مصدومیت شده و این روز‌ها در کلینیک تخصصی دکتر علیپور مشغول مداوا و بازگشت به جمع شاگردان یحیی گل محمدی است. او که اکنون با تغییرات شکل گرفته انگیزه زیادی برای بازگشت و موفقیت دارد، از آخرین شرایط خود می‌گوید.
 
 
وی درباره شرایط تیم برای ادامه فصل می‌گوید: ما در نیم‌فصل اول در بازی‌های مهم امتیاز‌های خوبی را از دست دادیم، اما در نیم‌فصل دوم با حضور یحیی گل‌محمدی و تلاش بچه‌ها باید امتیاز‌های مهم را کسب کنیم تا راه قهرمانی را آسان‌تر کنیم.

 

نعمتی درباره مصدومیتش نیز گفت: مصدومیت می‌تواند دلایل مختلف داشته باشد، مثلاً مثل خوب گرم نکردن، اما من فکر می‌کنم به دلیل درگیری ذهنی دچار مصدومیت شدم و امیدوارم این درگیری ذهنی از من دور شده باشد تا بتوانم با قدرت بازگردم.

 

هافبک سرخپوشان درباره تغییرات شکل گرفته و حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت پرسپولیس گفت: از حدود پنج شش سال پیش که آقا یحیی من را برای تیم ذوب‌آهن می‌خواست او را می‌شناسم. امیدوارم با حضور این مربی اتفاقات خوب برای پرسپولیس بیفتد. تفکرات تاکتیکی گل‌محمدی به درد پرسپولیس می‌خورد. او خیلی دوست دارد که تیم حمله کند و این برای ما خوب است.

 

وی درباره شرایط آمادگی‌اش برای بازگشت به ترکیب تیم نیز گفت: همه چیز به نظر آقای یحیی برمی‌گردد، من دوست دارم هر موقع که به تیم اضافه شدم سعی کنم چه به عنوان یار اصلی چه تعویضی، عملکرد خوبی داشته باشم.

 

سیامک نعمتی در پایان صحبت‌هایش درباره پیش بینی از آینده این تیم نیز گفت: من فکر می‌کنم شرایط پرسپولیس خوب است و با توجه به روحیه‌ای که به تیم تزریق شده، در نیم‌فصل دوم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و امتیازات را کامل به دست آوریم و همین روند را در آسیا هم داشته باشیم. به نظر من این پرسپولیس می‌تواند کار‌های بزرگ انجام دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه