شمانیوز
کد خبر : 932374

رئال مادرید دقایقی پیش موفق شد در برنابئو با دبل کاسمیرو سویا را از پیش رو بردارد و موقتا به صدر جدول صعود کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، رئال که هم امتیاز با بارسا و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم لالیگا قرار داشت امشب توانست 2-1 بر سویا پیروز شود. در دیداری که صحنه های بحث برانگیز داوری را در خود داشت.

 

 

دقیقه 31 و زمانی که بازی بدون گل در جریان بود، روی یک ضربه کرنر، دی یونگ با ضربه سر توانست سویا را به گل برساند. داور گل را پذیرفت و بازیکنان سویا نیز گل را جشن گرفتند اما ثانیه هایی بعد وی ای آر مداخله کرد و داور بازی نیز به کنار زمین برای بازبینی صحنه گل رفت.

با بازبینی صحنه بود که داور دستور به مردود شدن گل داد؛ چرا که اعتقاد داشت گودلیج با سد کردن راه ادر میلیتائو باعث سرنگونی مدافع رئال پیش از ثبت گل شده است.

کارشناس داوری مارکا اما مخالف تصمیم داور است. او اعتقاد دارد که گودلیج هیچ قصدی برای سد کردن نداشت و این میلیتائو بود که در میانه راه خودش را به بازیکن مقابلش می کوبد و سرنگون می شود. 

کارشناس داوری آاس اما موافق تصمیم داور است و معتقد است گل به درستی مردود اعلام شد.

 

 

نیمه دوم بازی سویا موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. بازهم دی یونگ بود که توانست گلزنی کند و این بار گل او مورد قبول قرار گرفت اما تکرار صحنه گل نشان می داد که توپ قبل از رسیدن به دی یونگ به دست مونیر الحدادی برخورد کرده و یک عامل موثر روی گل سویا محسوب می شد. داور حتی برای بازبینی صحنه هم رفت ولی تصمیم قبلی خود را تایید کرد!

این بار هر دو کارشناس داوری مارکا و آاس اعتقاد داشتند که تصمیم داور نادرست بوده و گل سویا باید مردود اعلام می شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه