شمانیوز

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی از نمایش تیمش مقابل نوریچ ابراز رضایت کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، اسپرز که در هفته های اخیر نتایج پرفراز و نشیبی گرفته بود، امشب در مقابل نوریچ با گل دقایق پایانی سون هیونگ مین با نتیجه 1-2 پیروز شد. ژوزه مورینیو از نداشتن مهره هجومی گله کرده و مدعی شد نوریچ لیاقت پایانی درخشان در این فصل را دارد.

 

 

ژوزه مورینیو گفت: "من فکر می کنم وقتی خیلی خوب بازی می کنیم باید گل های بیشتری به ثمر رسانده و جریان بازی را تمام کنیم، زیرا وقتی این اتفاق رخ ندهد حریف می تواند مشکلات فراوانی برای ما ایجاد کرده و حتی ما را مغلوب کند. بعد از دریافت گل تساوی اتفاق عجیبی رخ داد و من وقتی به نیمکت نگاه کردم، متوجه شدم هیچ گزینه ای برای تعویض ندارم و نمی توانم بازیکنی هجومی وارد میدان کنم.

 

بازیکنان تاتنهام مخصوصا لوکاس، سون و البته لاملا بسیار خسته بودند. لاملا مصدومیتی طولانی داشته و شرایطش بسیار دشوار بوده است. "چگونه می توانیم بازی را تغییر دهیم؟ با روحیه ای تیمی بالا و میل به پیروزی. تاتنهام بعد از دریافت گل بسیار باهوش عمل کرد و این پیروزی مهم بود و ما سزاوارش بودیم. اما باید از نوریچ نیز تمجید کرد و لیاقت یک پایان خوش را در انتهای فصل دارند.

 

بازگشت هوگو لوریس؟ احساس دوگانه ای دارم. از طرفی خوشحالم یکی از بهترین دروازه بان های دنیا به ترکیب بازمی گردد و از طرفی از اینکه باید گازانیکا را نیمکت نشین کنم ناراحتم. البته گازانیکا با هوگو لوریس دوست بوده و او نیز از بازگشت کاپیتان خوشحال است."

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied