شمانیوز
کد خبر : 933209

لئوناردو بونوچی، کاپیتان یوونتوس هدف تیمش را کسب سه گانه توصیف کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، یوونتوس امشب با برتری 1-3 مقابل رم موفق شد به مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری راه یابد و لئوناردو بونوچی، کاپیتان باتجربه بیانکونری گل سوم تیمش را با یک ضربه سر محکم به ثمر رساند. حالا بونوچی از نمایش یووه ابراز رضایت کرده و مدعی شد آنها باید تا پایان همینگونه ادامه دهند.

 

 

لئوناردو بونوچی گفت: "نیمه دوم خوب بود و ما نشان دادیم که وقتی تحت فشار قرار می گیریم قادر هستیم شرایط را کنترل کنیم. در یوونتوس 25 بازیکن بزرگ حضور دارند و همه ما باید در صورت حضور در میدان آماده باشیم تا تیم بتواند تا پایان فصل به کارش ادامه دهد.

 

در سری آ فقط چهار امتیاز اختلاف با تیم دوم وجود دارد، ما احساس راحتی نمی کنیم. ما باید در هر بازی تلاش کرده و خود را تا آخرین لحظه فدا کنیم، زیرا ما امسال سه هدف داریم و می خواهیم به همه آنها دست یابیم. هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده، پس یوونتوس فقط باید به دنبال پیروزی بوده و تمرین کند.

 

همه بازیکنان یوونتوس در کنار یکدیگر بوده و تسلیم نمی شوند. رم نمایش خوبی ارائه داده و می خواست بازی هجومی ارائه دهد، اما بازیکنان یوونتوس با بستن فضاها این اجازه را از حریف گرفتند."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه