شمانیوز

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس امشب نیز در دیدار مقابل رم موفق به گلزنی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، از زمان رسیدن ششمین توپ طلا به لیونل مسی، کریستیانو رونالدو دچار تحول ویژه ای شده و در هفته های اخیر نمایش فوق العاده ای ارائه داده است. ستاره پرتغالی و 34 ساله یوونتوس امشب در دقایق ابتدایی دیدار مقابل رم با یک نفوذ تماشایی و ضربه ای زمینی و دقیق به گوشه دروازه، گل اول تیمش را به ثمر رساند و در پیروزی 1-3 تیمش نقش آفرینی کرد.

 

کریستیانو رونالدو سال 2020 را به بهترین شکل ممکن آغاز کرده و در چهار بازی امسال تا امشب، هفت بار دروازه رقبا را باز کرده که عملکرد فوق العاده ای به شمار می آید.

 

اما درخشش ستاره پرتغالی از اواخر سال گذشته آغاز شده بود و او مجموعا از ده بازی اخیر 13 بار موفق به گلزنی شده و این فرم درخشان یوونتوس را به فتح همه عناوین در سال جاری امیدوار ساخته است. بیانکونری برای فتح لیگ قهرمانان در 33 سالگی رونالدو را جذب کرد و آنها امسال از هر فصل دیگری برای تصاحب این عنوان امیدوارتر هستند.

 

اگر کریستیانو رونالدو همین روند را تا پایان سال ادامه داده و در ترکیب یوونتوس و ادامه تیم ملی پرتغال به موفقیت دست یابد، می تواند در پایان سال 2020 و در سن 34 سالگی، برای ششمین بار فاتح توپ طلا شده و دوباره به لیونل مسی برسد.

 

 

 

 

 

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied