شمانیوز

سفر مشترک استقلال و شهرخودرو به امارات برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، رویای خامی بود که بی نتیجه ماند.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، استقلال شب گذشته لحظاتی را تجربه کرد و وارد مراحلی شد که به قول بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی، هنوز برای خیلی ها قفل است! بازیکنان استقلال شب گذشته نزدیک به ساعت 11 شب به فرودگاه مهرآباد آمدند اما حتی باوجود انتشار تصویر حضور آن ها در داخل کابین هواپیما سفر آن ها به امارات صورت نگرفت.

 

این چیزی بود که البته پیش از پرواز نیز قابل پیش بینی بود چرا که هواپیمایی زاگرس که موسوی عضو آتی هیئت مدیره استقلال، مالک آن است، تا به حال سفری به دبی نداشته و پرواز هواپیمایی این خطوط هوایی به امارات نیازمند اخذ مجوزهایی است که بیش از زمان مدنظر ایشان کار می‌برد.

 

نکته جالب این که سال گذشته یکی از خطوط هوایی در سفر یکی از تیم ها به اردوی ترکیه، شرایط مشابهی را تجربه کرده بود. این ایرلاین که فقط در پروازهای داخلی فعالیت می‌کرد، برای پرواز آنتالیا نیازمند گذر از مراحل اداری خاصی بود که در نهایت منجر به تعویض پرواز این تیم شد. اتفاقی که حالا برای استقلال نیز رخ داده و بازیکنان این تیم پس از صرف صبحانه در CIP فرودگاه، با پرواز ماهان به دبی خواهند رفت.

 

خبر لغو پرواز اختصاصی استقلال به دبی دقایقی پیش مخابره شده و البته اتفاق تازه ای در باشگاه پرطرفداری است که انواع و اقسام مشکلات و مسائل را تحمل کرده و حالا بعد از خستگی بازیکنان و معطلی آن ها تا 4 صبح، با پرواز ساعت 11:30 به دبی خواهد رفت تا روز شنبه مقابل الکویت آماده صف آرایی کند.

 

 

طبق معمول همه امیدها متوجه بازیکن ها، کادرفنی و غیرت و هوش آن‌هاست تا بلکه آن ها بتوانند لبخندی را به لب هوادار استقلال بنشانند.

 

نکته جالب این که استقلال در این هفته، علاوه بر مشکل زمین، از نظر تنظیم تمرینات نیز، باتوجه به نامعلوم بودن برنامه برای مسابقه روز شنبه برابر الکویت تمرین کافی نداشته که فرهاد مجیدی این را در مصاحبه دیروزش به زبان آورده است.

 

در نهایت برای بازیکنان باغیرت استقلال و کادرفنی این تیم، آرزوی موفقیت و پیروزی در دیدار مقابل الکویت داریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    آرزو بر حوانان عیب نیست متاسفانه تیم رو نابود کردن و فردا هن می بازه و نگران رفتن به قطر نیست

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه