شمانیوز
کد خبر : 933358

موندو دپورتیوو مدعی شد بارسلونا از پیر امریک اوبامیانگ ستاره آرسنال پاسخ مثبت دریافت کرده تا اقدامات خود را برای جذب او آغاز کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، جذب پیر امبریک اوبامیانگ توسط بارسلونا کار راحتی نخواهد بود چرا که او ستاره اول خط حمله آرسنال بوده و توپچی‌ها به هیچ وجه حاضر نیستند او را به راحتی از دست بدهند. ولی به  گزارش موندو دپورتیوو بارسلونا موافقت اولیه اوبامیانگ را جلب کرده و از او برای شروع تلاشها در جهت انتقال او به نوکمپ تاییدیه گرفته است.

 

اما این در حالی است که آرسنال در حال حاضر وضعیت بغرنجی دارد و بدون تردید فروش اوبامیانگ رابطه هواداران و مدیریت باشگاه را بیش از پیش تیره خواهد کرد.

 

 

روزنامه کاتالان موندو دپورتیوو اما به نقل از منابع نزدیک به باشگاه بارسا می‌گوید تیم فنی و جذب بازیکن بارسلونا در تماسهایی که با اوبامیانگ داشته‌اند توانسته‌اند رضایت شخصی او را بدست بیاورند.  بارسولنا بیشتر از آن جهت به جذب اوبامیانگ اصرار دارد که می‌داند با وجود در اختیار نداشتن چند ماهه لوئیس سوارز به جذب مهره تهاجمی نیاز داشته و اوبامیانگ می‌‌تواند مشکل این تیم در خط حمله را حل کند.

 

باید دید آیا تلاشهای بارسلونا در ادامه برای راضی کردن آرسنال کافی خواهد بود یا مدیریت توپچی‌ها در نهایت برای جلوگیری از سقوط بیشتر این تیم در لیگ برتر و تیره و تار تر شدن رابطه‌اش با هواداران مانع از انتقال ستاره تهاجمی خود به نوکمپ خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه