شمانیوز
کد خبر : 933421

رئال مادرید فعلا شانس چندانی برای خرید کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن ندارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، بر کسی پوشیده نیست که کیلیان امباپه ستاره مورد علاقه فلورنتینو پرز و زین الدین زیدان به شمار می آید و رئال مادرید قصد دارد در سال های آتی به هر ترتیب ممکن که شده زمینه انتقال این ستاره فرانسوی را به برنابئو فراهم کند، اما نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد پاری سن ژرمن به هیچ عنوان قصد ندارد اجازه جدایی امباپه را صادر کند.

 

 

در واقع فلورنتینو پرز به خوبی می داند احتمال خرید کیلیان امباپه در تابستان پیش رو خیلی زیاد نیست و رئال مادرید قصد دارد به روشی که ادن هازارد را از چلسی جذب کرد، در تابستان 2021 برای خرید امباپه اقدام کند. کهکشانی ها تابستان سال قبل و در حالیکه یک سال از قرارداد هازارد با چلسی باقیمانده بود، او را با مبلغ 100 میلیون یورو خریداری کردند و ممکن است این اتفاق در تابستان 2021 و هنگامیکه یک سال از قرارداد امباپه مانده رخ دهد. اما مشکل اینجاست که پاری سن ژرمن نیاز مالی نداشته و حتی در چنین شرایطی نیز مجوز جدایی ستاره گلزن خود را صادر نخواهد کرد.

 

راه حل بعدی استناد به قانون فیفاست. طبق قوانین فیفا، یک بازیکن بعد از سه سال حضور در یک باشگاه و عدم مبادرت به تمدید، می تواند به این نهاد درخواست جدایی دهد و فیفا با تعیین بالاترین رقم، می تواند مجوز جدایی او را صادر کند. اما روابط دو باشگاه پاری سن ژرمن و رئال مادرید مساعد بوده و پرز نمی خواهد دست به چنین کاری بزند. در چنین شرایطی، به نظر می رسد بر خلاف تصورات احتمال انتقال امباپه به مادرید زیاد نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه