شمانیوز
کد خبر : 933424

رئال مادرید به دنبال پاک کردن خاطره تلخ سال 2006 مقابل رئال ساراگوسا است.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، زین الدین زیدان در دوره هدایت رئال مادرید فاتح تمامی عناوین ممکن شده و فقط جای جام کوپا دل ری در ویترین افتخارات او خالی است. امروز این  رقابت  ها قرعه کشی شد و بر این اساس قرار است در مرحله بعد  رئال مادرید  به مصاف سارگوسا برود و زیدان به دنبال پاک کردن یکی از تلخ ترین خاطراتش در این باشگاه خواهد بود.

 

در سال 2006 و در دیدار رفت مرحله  نیمه نهایی  کوپا دل ری یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ رئال مادرید رقم خورد. این تیم در خانه ساراگوسا مهمان این تیم بود و در پایان شکست باورنکردنی 1-6 در کارنامه رئال مادرید ثبت شد.

 

دیگو میلیتو، ستاره اسپانیایی در آن دیدار یکی از بهترین نمایش های دوران ورزشی را ارائه داده و موفق شد چهار بار دروازه رئال مادرید و ایکر کاسیاس را باز کند. در ترکیب ابتدایی رئال ستاره هایی چون سرخیو راموس، دیویود بکام و رونالدوی برزیلی حضور داشتند و زین الدین زیدان نیز در دقیقه 65 به جای توماس گراوسن وارد میدان شد. البته حضور زیزو نیز تاثیری در تغییر شرایط نداشت و در نهایت رئال مادرید با دریافت شش گل، یکی از بدترین شب های تاریخش را سپری کرد. جالب اینجاست رئال در  بازی  برگشت با نتیجه 0-4 پیروز شد، اما در نهایت این ساراگوسا بود که راهی فینال کوپا دل ری شد. همچنین رئال مادرید با هدایت  کارلوس کی روش  در فینال سال 2004 نیز با نتیجه 2-3 مغلوب ساراگوسا شد و قهرمانی را از دست داد.

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه