شمانیوز
کد خبر : 933680

بعد از عبور از سد الکویت حالا کاروان استقلال برای رسیدن به دوحه سفر پرماجرای دیگری پیش رو خواهد داشت.

به گزارش شمانیوز؛  همان طور که پیش بینی می شد با عبور از سد حریف کویتی، کاروان استقلال برای سفر به دوحه با مشکلات و مصائب بسیار زیادی روبرو خواهد شد تا جایی که سفر چندساعته و خسته کننده دیگری را باید تجربه کند.

مشکلات دیپلماتیک میان قطر و امارات و لغو پروازهای مستقیم میان دوحه و دبی باعث شد تا مسافران برای طی کردن این مسیر کوتاه با پروازهای غیرمستقیم روبرو شوند درست مثل اتفاقی که هم کاروان استقلال هم کاروان شهرخودرو باید آن را تجربه کنند.

آخرین اخبار از اردوی استقلال در شهر دبی حاکی است کاروان این تیم امشب از دبی راهی مسقط در عمان می شود تا بعد از توقف چند ساعته در این کشور از مسقط با پرواز هواپیمایی عمان ایر راهی دوحه در قطر شود تا یک روز قبل از بازی حساس با الریان با خستگی فراوان در هتل در نظر گرفته شده اسکان یابد.

این سفر پرماجرا آن هم بعد از بازی سنگین شب قبل مقابل الکویت همین طور اتفاقاتی که طی روزهای گذشته بازیکنان استقلال با آن دست به گریبان بودند نگرانی های زیادی برای کادرفنی و فرهاد مجیدی رقم زده است اما از آن جایی که چاره دیگری برای رسیدن به دوحه وجود ندارد سرمربی استقلال امروز بعد از ریکاوری سبک برای بازیکنان، به آنها استراحت می دهد تا از نظر بدنی برای جدال روز سه شنبه آماده باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه