شمانیوز
کد خبر : 933684

فرانک لمپارد پس از پیروزی 1 - 2 برابر هال سیتی در جام حذفی انگلیس مدعی شد که جدایی ادن هازارد باعث تضعیف این تیم شده و آنها باید در پنجره نقل و انتقالات ژانویه بازیکنی برای جانشینی این بازیکن خریداری کنند.

به گزارش شمانیوز؛ چلسی در دیدار شب گذشته موفق شد با دو گل از تیم حریف پیش بیفتد اما تک گل هال سیتی در فاصله 12 دقیقه به پایان بازی شرایط را برای آنها خطرناک کرده بود.

سرمربی چلسی از تیم خود ناراحت است که نمی تواند نتیجه ای را بدون نگرانی و تردید به دست بیاورد تا بتواند با خیال آسوده حضور خود در بین 4 تیم صدر جدول را تضمین کرده و به صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان فکر کند. او معتقد است که جدایی ادن هازارد و پیوستنش به رئال مادرید باعث تضعیف چلسی شده و آنها باید بازیکنی را برای جانشینی او در ژانویه جذب کنند. لمپارد در گفتگو با بی تی اسپرت اظهار داشت: " در حال حاضر نمی توان از حرکتی صحبت کرد. ما در تابستان محروم بودیم و این برای ضربه زدن به تیم است.

ما یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخمان را از دست دادیم که یکی از موثرترین بازیکنان در تیم بود. این موقعیت ماست. کار من این است که هر روز در زمین تمرین تلاش کنم که بازیکنان بهتری شوند و بخش دیگری از باشگاه تلاش می کنند که بازیکنان خوبی جذب کنیم. ما تابستان گذشته تضعیف شدیم و باید برای اتمام کار در بین 4 تیم تلاش کنیم. بخش مالی کار من نیست اما باید صادق باشم. باید فورا تیم را تقویت کنیم. "

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه