شمانیوز
کد خبر : 933686

اوله گونار سولشر، سرمربی منچستریونایتد، در آستانه دیدار تیمش برابر ترانمره راورز در جام حذفی انگلیس گفت که ترسی برای جایگاه خودش در این تیم ندارد.

به گزارش شمانیوز؛  تیم دسته یکی فوتبال انگلیس پس از پیروزی برابر واتفورد در مرحله قبل رقابت ها، امشب میزبان منچستریونایتد است و یونایتد نیز پس از شکست 0 - 2 برابر برنلی قدم به این بازی خواهد گذاشت. شیاطین سرخ فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتند و به نظر می رسد که امشب نیز کار آسانی در پیش ندارند. با توجه به حضور در هفته آخر پنجره نقل و انتقالات زمستانی، سرمربی یونایتد تاکید دارد که فشاری روی او نیست و عجله ای برای جذب بازیکنان جدید ندارد.

سولشر به روزنامه انگلیسی دیلی میل گفت: " من ندیدم که تعداد زیادی از بازیکنانم بخواهند خود را قایم کنند یا ناپدید شوند. من بازیکنان زیادی را می بینم که می خواهند موفق شوند. ما پشت درهای بسته مذاکراتی داشته ایم اما نمی خواهیم کسی را مجبور به انجام کاری کنیم. این طبیعی است چون اگر من کسی را تهدید کنم، افراد بیشتری علیه من خواهند بود.

ما باید با دقت خرج کنیم، این یکی از نکات کلیدی برای من است. ما پس از جدایی فرگوسن پول های زیادی خرج کردیم و حالا باید مطمئن باشم که این پول در راه درستی خرج می شود. من ترسی از جایگاه خودم ندارم و به کارم ادامه می دهم. البته که باید نتیجه گرفت اما من پول زیاد برای خرید بازیکنی که درست نباشد خرج نمی کنم. "

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه