شمانیوز
کد خبر : 933797

سرگروه تیم ملی بانوان گفت: رقابت سختی برای کسب سهمیه المپیک بین مدعیان وجود داشت و خدا را شاکرم که در این تورنمنت سخت یک مدال طلای با ارزش کسب کردم.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر  ، حمیده عباسعلی گفت: در مبارزه پایانی برابر حریف ترکیه‌ای از همه تجربه خودم بهره بردم. هدف اول من کسب سهمیه المپیک است و نمی‌خواهم در این مسیر سخت امتیازی از دست بدهم. این مدال و امتیازات آن برای من خیلی اهمیت داشت.

وی افزود: رقابت‌های پاریس میدان هم خیلی سخت و حساسی بود. این تورنمنت را نمی‌توان با هیچ میدانی مقایسه کرد. اینکه امروز در چهارمین حضور خود در پاریس موفق شدم با شکست حریف قهرمان شوم برای من خوشحال کننده است چرا که چند سالی بود که در پاریس فینالیست نشده بودم؛ اما امروز توانستم با تمام تلاش‌هایی که کردم مدال طلا را برای کشورم بدست بیاورم. کمک‌های مربی عزیزم و حمایت‌های مسئولان فدراسیون باعث این موققیت شد و از آنها تشکر می‌کنم.

سرگروه تیم ملی بانوان در پایان گفت: این طلا اتفاق بسیار خوبی برای من بود. طلای مدال این رقابتها برایم خوش رنگ تر بود چرا که یک گام به المپیک نزدیک شدم و از این لحظه به سه مرحله مسابقات باقی مانده فکر می‌کنم و امیدوارم با کسب مدال در رویدادهای بعدی امتیازهای لازم را کسب کنم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه