شمانیوز
کد خبر : 933808

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: اگر برخی اتفاقات نمی‌افتاد و داوری‌ها عادلانه تر بود می‌توانستیم مدال‌های بیشتری کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر ، سید شهرام هروی ضمن بیان مطلب فوق گفت: لیگ جهانی شرایط خاص خود را دارد و در روزهایی که به پایان ماراتن کسب سهمیه نزدیک می‌شویم، همه مدعیان برای رسیدن به امتیازات لازم سخت تلاش می‌کنند و با آمادگی بالا به میدان می آیند. این رقابتها نیز چنین شرایطی داشت و مبارزات سطح بالایی را شاهد بودیم.

وی افزود: از پنج مرحله‌ای که فدراسیون جهانی در سال ۲۰۲۰ برای کسب امتیاز در مسیر رسیدن به سهمیه‌های المپیک در نظر گرفته، ۲ مرحله تحت عنوان سری آ شیلی و کاراته وان پاریس را پشت سر گذاشتیم که خدا را کشر اعضای تیم در این دو رویداد امتیازهای لازم راجمع آوری کردند.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: پرونده رقابتهای لیگ جهانی پاریس همین امشب بسته شد و درس بزرگی را از مسابقات پاریس گرفتیم. یعنی در عین حال که خوب هستیم اتفاقاتی رخ می‌دهد که بر خلاف میل ماست، این موضوع خارج از دست بچه‌های تیم ملی و کادر فنی است. حقمان در پاریس بیشتر از این بود. حتماً نقاط ضعف داریم و امیدوارم در این سه هفته که فرصت باقی مانده است در لیگ جهانی دوبی بتوانیم نقاط ضعف را ترمیم کنیم.

هروی در پایان گفت: از سه وزن المپیکی در دو وزن شرایط بسیار خوبی داریم، که ان شاالله تا پایان سال ۹۸ سهمیه ملی پوشان در رنکینگ المپیک در بخش سبز کسب سهمیه باقی خواهند ماند و برای کسب سهمیه سوم در سال آینده در پاریس شرکت خواهیم کرد تا بتوانیم آن هدف اصلی که کسب سهمیه المپیک است را بدست بیاوریم و بغد از آن در المپیک برای کاروان ورزش ایران افتخار آفرینی کنیم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه