شمانیوز

سردار آزمون در روسیه هواداران بسیاری دارد که در میان آنها دختری نوجوان جزو طرفداران دو آتیشه اوست . سردارآزمون با هماهنگی پدر و مادر این دختر ، او را در روز تولدش سورپراز کرد.

مهاجم تیم ملی فوتبال برای تولد یکی از هوادارانش یک حرکت جالب انجام داد.
 

او با هماهنگی پدر و مادر این طرفدار نوجوان، صبح به مدرسه او می رود و با تقدیم یک دسته گل و پیراهن امضا شده خود به این طرفدار تیم روستوف، برای او یک تولد رویایی می سازد.

 

خبر داغ : 

امیر تتلو در زندان خودکشی کرد + عکس

 

 

 

سردار آزمون یکی از چهره های محبوب تیم روستوف شده و با حرکاتی که برای طرفداران انجام می دهد، روز به روز بر محبوبیتش افزوده می شود.

 

سردار آزمون و دختر

 

سردار آزمون و دختر روسی

به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده از سردار آزمون با دختر جوان در یک مهمانی که با حاشیه های بسیاری همراه شده است.
 

فیلم جنجالی لو رفته از سردار آزمون در مهمانی خصوصی همراه با چند دختر

سردار آزمون در دوران آماده سازی قبل از فصل همراه با بهاره افشاری سرگرم اکران فیلم مستند اسبش«سیریک» بود حالا با جنجال جدیدی روبه رو شده و آن انتشار فیلمش در یک مهمانی خصوصی است!
 
 
 

جنجال سردار آزمون و دختر

 جنجالی لو رفته سردار آزمون با دخترها

 

حاشیه جدید سردار آزمون 

سردار آزمون بعد از بازی های تیم ملی ایران جام جهانی 2018 با انتقادات زیادی روبه رو شد. فشار این انتقادات از سوی افکار عمومی به حدی بود که وی تصمیم گرفت که از تیم ملی خداحافظی کند. نکته تا امید کننده این است که سردار چند سالی ست با حاشیه دست به گریبان است و هیچ تلاشی برای بالا بردن کیفیت افت کرده فوتبالش نمی کند.
 
او که در دوران آماده سازی قبل از فصل همراه با بهاره افشاری سرگرم اکران فیلم مستند اسبش«سیریک» بود حالا با جنجال جدیدی روبه رو شده و آن انتشار فیلمش در یک مهمانی خصوصی است!
این ویدیو از لایو اینستاگرام کاربری گرفته شده که در این مهمانی حاضر بود و سردار را در کنار دختری نشان می دهد.
 

 مصدومیت شدید سردار آزمون و بخیه خوردن صورتش

فوتبال ایران: ستاره ایرانی روبین کازان در آخرین جلسه تمرینی تیمش برای دیدار با اسپارتاک مسکو با مصدومیت شدید مواجه شد اما پس از آن سردار آزمون به ورزشگاه بازگشت تا بازی هم تیم هایش را ببیند. 

 

تیم روبین کازان در حالی از ساعت 21 دیشب ( دوشنبه) در آخرین مسابقه هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف تیم رده ششمی اسپارتاک مسکو رفت که برخلاف تمام مسابقات فصل 19-2018 سردار آزمون را به عنوان مهاجم ثابت در ترکیب و فهرست ندارد. سردار آزمون که در تمام بازی های سال قبل تنها 6 گل برای روبین کازان به ثمر رسانده بود، در 11 هفته اخیر موفق به زدن 4 گل شده و با 4 پاس گل بهترین پاسور این فصل لیگ برتر روسیه محسوب می شود ولی او بعد از حضور ثابت در تمام مسابقات لیگ و جام حذفی دیشب برای تیمش به میدان نمی رود. 

 

سردار آزمون

 

بخیه خوردن صورت سردار آزمون

آزمون که در 11 مسابقه این فصل نمایش درخشانی در ترکیب روبین کازان داشت و در جام حذفی هم دو بازی انجام داد، در مسابقه اخیرشان که چهار روز قبل هم برگزار شد نیز توانست گلزنی کند ولی او به دلیل آسیب دیدگی از فهرست مسابقه دیشب روبین کازان برابر اسپارتاک مسکو کنار رفته است. 

 

سردار آزمون ستاره ایرانی روبین کازان در آخرین تمرین قبل از بازی دیشب برابر اسپارتاک مسکو، در جریان تمرین برخورد شدیدی روی هوا با پاول موگیلوتس، دیگر مهاجم تیمش داشت که منجر به آسیب دیدگی جدی هر دو بازیکن شد. 

 

آزمون در این برخورد از ناحیه چشم راست دچار آسیب دیدگی جدی شده تا به همین دلیل بعد از 11 حضور ثابت در ترکیب بازی های لیگ برتر و دو مسابقه جام حذفی، دیشب نتواند تیمش را در دیدار با اسپارتاک مسکو همراهی کند. 

 

سردار آزمون ملی پوش ایرانی پس از این برخورد در تمرین روبین کازان راهی بیمارستان شده و سریعا مورد مداوا قرار گرفته که خوشبختانه خطر آسیب جدی چشم او برطرف شده ولی قرار است باشگاه او، زمان بازگشت اش به میادین را مشخص کند. 

 

سردار آزمون با انتشار عکسی که پزشکان در حال معاینه و مداوای چشم او هستند، نوشته است: 

«امشب متاسفانه نمی تونم جلوی اسپارتاک به هم تیمی های عزیزم کمک کنم، ولی هیچ وقت تو شرایط سخت ولشون نمی کنم و امشبم از نزدیک بازی را می بینم.» 

 

سردار آزمون

جراحی روی صورت سردار آزمون

 

سردار آزمون پس از بخیه جراحت چشمش، در ورزشگاه حاضر شده و دیدار روبین کازان مقابل اسپارتاک مسکو را از نزدیک تماشا کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied