شمانیوز

رسانه های دوحه بعد از شوک وارد شده از سوی ای اف سی به الریان به خاطر مهاجم ساحل عاجی از تغییرات غیرمنتظره سرمربی اروگوئه ای در ترکیب و تاکتیک این تیم خبر دادند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ورزش سه : بیشتر گمانه زنی ها از ترکیب کاملا هجومی دیگو آگیری برای بازی امشب الریان مقابل استقلال حکایت داشت اما بعد از این که کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز بازی برای یوهان بولی مهاجم ساحل عاجی الریان صادر نکرد امروز بیشتر این رسانه ها از تغییر تاکتیک و چیدمان حریف قطری مقابل نماینده ایران خبر دادند.


یوهان بولی که طی دو بازی گذشته الریان در لیگ ستارگان به میدان رفته بود به خاطر ارسال دیرهنگام قرارداد به ای اف سی از فهرست خارجی های این تیم در لیگ قهرمانان بازماند تا سرمربی الریان تصمیم به تغییر تاکتیک از 3-4-3 به 1-3-2-4 بدهد. به نوشته استاد الدوحه الریان امشب با چهار سهمیه خارجی خود متشکل از 1+3 بازیکن (مرکادو، یاسین براهیمی، فرانک کهوم و ستاره کره ای جایک لی هو) با چیدمانی متفاوت از بازی های گذشته به میدان خواهد رفت.


به اعتقاد نویسنده استاد الدوحه آگیری با استفاده از هر چهار سهمیه خارجی خود شاگردانش را با تک مهاجم و چیدمان 1-3-2-4 مقابل استقلال به میدان می فرستد تا به این ترتیب ضعف های دفاعی خود به خصوص مقابل بازیکنان گلزن و سرعتی استقلال را پوشش بدهد. با این تفاسیر ترکیب احتمالی الریان در بازی امشب به این شرح اعلام شده است؛

AndroidOnlineNewsImage (1)

دروازه بان ........................................ فهد یونس
مدافعان .................... موفق العویض، مرکادو ، جایک لی هو ، محمد جمعه
هافبک دفاعی......................... فرانک کهوم و احمد عبدالمقصود
هافبک ها.................. یاسین براهیمی، رودریگو تاباتا، احمد عبدالعزیز الحاتم
مهاجم ..........................................سباستین سوریا

 

تیم‌های الریان و استقلال ساعت ۱۸:۴۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد باشگاه السد به مصاف هم می‌روند. برنده این بازی در گروه A لیگ قهرمانان آسیا قرار خواهد گرفت.

 

منبع:ورزش سه،شفقنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه