شمانیوز

رسانه‌های اروپایی جزئیات جدیدی درباره مدت و مبلغ قرارداد دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان با باشگاه آنتورپ منتشر کردند.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، علیرضا بیرانوند  دروازه بان  تیم  فوتبال پرسپولیس  تهران سرانجام با امضای قراردادی رسمی به تیم آنتورب بلژیک پیوست. در حالی که مدت این قرارداد سه ساله عنوان شده است، اما سایت «گازتا فان آنتورپن» مدعی است، طبق توافق به عمل آمده در صورت رضایت طرفین این قرارداد سه ساله می‌تواند یک سال دیگر تمدید شود.

 

علاوه براین، سایت اسلوونیایی «نوگومانیا» با انتشار خبر پیوستن بیرانوند به آنتورب نوشت این دروازه بان  ملی پوش  بابت ۳ سال حضور در این تیم، ۲ میلیون  یورو  درآمد خواهد داشت.

 

این سایت با اشاره به زندگی سخت بیرانوند و سختی‌هایی که متحمل شده نوشت: داستان دروازه بان ایرانی (علیرضا بیرانوند)، که ۲ سال پیش در  جام جهانی  درخشید، الهام بخش بسیاری شده است. این دروازه بان که دوران کودکی خود را به عنوان چوپان گذراند و سپس به تهران رفت، و باشگاه‌های فوتبال را برای ارائه فرصتی به او می‌چرخید، سختی‌های بسیاری را برای درخشش در  فوتبال  تحمل کرده است.

 

بیرانوند عضو یکی از بزرگترین باشگاه‌های  ایران  یعنی  پرسپولیس  است، رویا‌های خود را محقق ساخت و حالا این دروازه بان با عقد قراردادی سه ساله با آنتورپ بلژیک، برای اولین بار در اروپا توانایی‌های خود را اثبات خواهد کرد.

 

انتظار می‌رود بیرانوند ۲۷ ساله در مدت دو سال به اندازه ۲ میلیون یورو در بلژیک  درآمد  داشته باشد که این امر برای جوانی که روزی به این فکر می‌کرد چه چیزی باید بخورد، مطمئنا موفقیتی باورنکردنی است.

 

بیرانوند+به+آنتورپ+بلژیک+پیوست

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه