شمانیوز
کد خبر : 934754

سروش رفیعی روز گذشته اولین حضور ثابت را در ترکیب سپاهان و البته در ورزشگاه نقش جهان تجربه کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از  ورزش سه، روز گذشته وقتی ترکیب سپاهان مقابل فولادخوزستان اعلام شد، شاهد یک تغییر قابل توجه در ترکیب خط میانی تیم بودیم و آن هم رسیدن سروش رفیعی به ترکیب اصلی بود؛ بازیکنی که طی یک نیمه برابر ماشین سازی توانسته بود اعتماد امیرقلعه نویی برای حضور در ترکیب اصلی را جلب کند.


مهدی کیانی، ولادیمیر کومان و سروش رفیعی مقابل شاگردان جواد نکونام، سه بازیکن خط میانی طلایی پوشان بودند؛ مثلثی که به نظر می رسد در بازی های آینده و با تداوم حضور امیرقلعه نویی در اصفهان، بیشتر شاهد حضورشان باشیم.


رفیعی که پیش تر یکی از درخشان ترین فصول خود را در نیم فصل اول لیگ شانزدهم و در ترکیب تراکتور با امیرقلعه نویی تجربه کرد، در مقابل فولاد خوزستان با دستور این مربی تمامی ارسال های تیم را برعهده داشت و روی اولین ارسال های او بود که سپاهان در دقیقه 5 با ضربه استنلی کی روش به  گل رسید.


سرمربی سپاهان در کنفرانس خبری پس از مسابقه از عملکرد سروش رفیعی ابراز رضایت کرد و به این موضوع اشاره داشت که خلاقیت و پابه توپ بودن رفیعی می تواند به تیمش در طراحی حملات کمک کند.


بازی های جنجالی فصل گذشته پرسپولیس و سپاهان، حساسیت هایی در مورد حضور سروش رفیعی در اصفهان ایجاد کرده بود ولی این بازیکن در اولین حضور فیکس با پیراهن سپاهان اینقدر خوب کار کرد تا هواداران با سوت پایان بازی نام او را صدا بزنند و از او بخواهند که برای برپایی جشن پیروزی، پیش آنها برود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه