شمانیوز
کد خبر : 934891

مصدومیت غیرمنتظره در تمرینات قبل از مصاف با مسجدسلیمانی ها وضعیت مرد شماره یک استقلال برای حضور در میدان را در هاله ای از ابهام قرار داد.

 به گزارش  رصد ورزشی و به نقل از خبر ورزشی؛ در ترکیب اولیه ای که باشگاه استقلال برای بازی با نفت مسجدسلیمان اعلام کرد طبق پیش بینی ها سیدحسین حسینی همچنان به عنوان مرد شماره یک درون دروازه قرار گرفت با این تفاوت که در غیاب وریا غفوری سرما خورده قرار بر این شد تا بازوبند به دستان دروازه بان استقلال بسته شود.

اما یک بدشانسی آن هم دقایقی قبل از بازی می رفت تمام معادلات را به هم بزند و سیدحسین را تا یک قدمی خروج از ترکیب و نشستن روی نیمکت ذخیره ها آن هم برای اولین بار در این فصل پیش ببرد. مصدومیتی نسبتا خطرناک و غیرمنتظره از ناحیه کمر در حین تمرینات قبل از بازی باعث شد تا رختکن استقلال دقایق مبهم زیادی را تجربه کند تا جایی که به دستور سرمربی پورحمیدی گلر دوم استقلال مشغول گرم کردن شد تا به میدان برود.

اما با تلاش پزشکان همین طور ریسک بزرگی که حسینی انجام داد با همان وضعیت آسیب دیده وارد زمین شد اما بدون بازوبند تا روزبه چشمی جلوتر از همه بازیکنان وارد زمین آزادی شود. بازوبند در حالی به دستان سیدحسین بسته نشد که این احتمال می رفت با تشدید درد این بازیکن در اواسط بازی کادر فنی مجبور به ایجاد تغییر در چارچوب دروازه شود از همین رو مقرر شد از ابتدا بازوبند به چشمی سپرده شود تا او رهبری بازیکنان داخل زمین را برعهده بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه