شمانیوز

تیم پرسپولیس امروز با چند غایب نسبت به دیدار رفت در مقابل استقلال به میدان خواهد رفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، سرخپوشان پایتخت چند تغییر در نقل و انتقالات داشتند و علاوه بر آن، محرومیت شجاع خلیل زاده و تصمیم یحیی گل محمدی برای کنار گذاشتن مهدی عبدی، سبب شده تا فهرست این تیم نسبت به دربی رفت دگرگون شود. اما تغییر اصلی به نیمکت بازمی‌گردد؛ جایی که گابریل کالدرون و دستیاران آرژانتینی و محسن سیدی جای خود را به یحیی گل محمدی، داوود فنایی و حمید مطهری داده‌اند.

 

 

پرسپولیسی ها همچنین در ترکیب اصلی نیز تغییراتی را خواهند داشت. براندائو جونیور مهاجم مازاد سرخ ها در ترکیب نخواهد بود، شجاع خلیل زاده به علت محرومیت بازی نمی‌کند و شاید سیامک نعمتی نیز فیکس نباشد. نکته جالب این است که محمدحسین کنعانی زادگان پس از سه بازی غیبت، امروز باتوجه به محرومیت شجاع به ترکیب می رسد تا دومین دربی خود را تجربه کند.

فرشاد احمدزاده و حسین ماهینی دو غایب سرشناس دیگر در تیم پرسپولیس هستند. ماهینی البته در بازی رفت به میدان نرفت اما به هر حال در این تیم حضور داشت. احمدزاده هم که چند دقیقه وارد زمین شد و مشارکت فعالی در درگیری ها داشت نیز از پرسپولیس جدا شده و پیراهن فولاد را بر تن دارد.

 

 

مهدی عبدی گلزن دربی که یکی از جوان ترین بازیکنان تاریخ شهرآورد نیز محسوب می شود، با نظر یحیی گل محمدی از لیست 18 نفره خارج شده و جای خود را به آنتونی استوکس داده است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه