شمانیوز
کد خبر : 936658

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن اعتراف کرد که از کودکی علاقه‌ای شدید به دیوید بکام داشته است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از ایسنا: نیمار یکی از فوتبالیست‌های است که از طریق مد و تبلیغات درآمد زیادی به دست می آورد. ستاره برزیلی پاری سن ژرمن تاکید کرد که الگوی او دیوید بکام است و علاقه زیادی به اسطوره فوتبال انگلیس دارد.

او گفت: من به شدت علاقمند به بکام هستم. از کودکی بکام را مانند چند بازیکن بزرگ دیگر دنبال می‌کردم. پاس های بکام و ضربات آزاد او خیره کننده بود. او گل‌های زیبایی به ثمر می‌رساند و عاشق همه اینها بودم. من شیفته شخصیت بکام هم بود.

او ادامه داد: تلاش می‌کنم تا از بعضی از مدهای سر بکام تقلید کنم. بسیاری از بازیکنان راه او را در پیش گرفته‌اند. بکام از خوش تیپ ترین شخصیت های جهان است و به همین خاطر می‌خواهیم از او تقلید کنیم. با وجود آنکه مانند بکام خوش تیپ نیستم اما از او تقلید می‌کنم.

نیمار در ادامه سخنان خود در ستایش از بکام گفت: ما فوتبالیست‌ها به یک پیشگام نیاز داریم؛ شخصی که شجاعت و جذابیت لازم را داشته باشد و بکام چنین شخصی است. براین باور هستم که بکام هم شجاعت لازم را داشت و هم یک نماد و برند است. من هم به خاطر مدل های موی سرم و یا پوشیدن لباس های غیرمتعارف مورد انتقاد قرار می‌گیرم و این انتقادها پایان یافتنی نیست.

او در پایان گفت: ما بازیکنان نماد و الگوی بسیاری هستیم. ما به خاطر لباس های خاص خود رفتاری خاص هم داریم. فکر نمی‌کنم که پوشیدن لباس های عجیب تا زمانی که احساس راحتی کنید اشتباه باشد. از دیوید بکام که پیشگام مد در فوتبال بود تشکر می کنم. او پای مد را به فوتبال باز کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه