شمانیوز
کد خبر : 937001

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران بر این نکته تأکید کرد که فدراسیون فوتبال باید مربی قوی‌تری را برای هدایت تیم ملی انتخاب می‌کرد.

 به گزارش شمانیوز، عباس آقایی با اشاره به شکست 2 بر صفر پرسپولیس برابر الدحیل قطر گفت: قابل پیش‌بینی بود که پرسپولیس کار سختی در پیش داشته باشد. همیشه در تیم‌های عربی تفاوت‌ها را بازیکنان خارجی رقم می‌زنند و الدحیل هم با درخشش خارجی‌هایش به برد رسید.

وی اضافه کرد: پرسپولیس خیلی زود غافلگیر شد و دو گل زودهنگام همه‌چیز را برای این تیم به هم ریخت. بعد از خوردن گل اول، نظم تیمی به هم ریخت و پرسپولیس گل دوم را هم دریافت کرد، البته بعد از خوردن گل اول در یک موقعیت خوب توپ در شش قدم از جلوی پای علیپور رد شد که اگر آن توپ گل می‌شد شاید نتیجه فرق می‌کرد. پرسپولیس اولین بازی را با شکست پشت‌سر گذاشت اما فرصت جبران برای این تیم وجود دارد.

بازیکن پیشین تیم ملی درباره انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی و انتقادهایی که در این زمینه از فدراسیون فوتبال صورت گرفته، اظهار داشت: اسکوچیچ یک مربی است و من هم به عنوان یک مربی باید به او احترام بگذارم. اسکوچیچ در رده باشگاهی عملکرد بدی نداشته ولی شرایط تیم ملی متفاوت است. در تیم ملی هشت سال از مربی مطرحی مثل کی‌روش استفاده کردیم و اعتقادم این است که فدراسیون باید در این زمینه تصمیم بهتری می‌گرفت. تیم ملی مربی قوی‌تر از اسکوچیچ می‌خواهد، با این حال به عنوان یک ایرانی از تیم ملی کشورم حمایت می‌کنم.

آقایی با اشاره به انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه کدام گزینه برای ریاست فدراسیون مناسب‌تر است، خاطرنشان کرد: طبیعتا هر فردی با توجه به شناختی که از گزینه‌ها دارد، نظر خودش را می‌گوید. من معتقدم حبیب کاشانی گزینه مناسبی برای ریاست فدراسیون فوتبال است. او مدیر توانمندی است که قبلا هم شایستگی خودش را نشان داده است. امیدوارم هر فردی که انتخاب می‌شود، فوتبال ایران را به سمت یک مسیر درست و حرفه‌ای ببرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه