شمانیوز

مهدی طارمی با یک حرکت فوق العاده تبدیل به اولین بازیکن ایرانی شد که دروازه تیم بزرگ پورتو را باز می کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از  ورزش سه، طارمی در دقیقه 32 دیدار امشب ریوآوه مقابل پورتو، توپ را در پشت محوطه جریمه قهرمان سابق اروپا تصاحب کرد و طی یک حرکت دیدنی با یک دو با دیه‌گو فیگوئیراس در ادامه با یک حرکت بدن منحصر به فرد توانست مدافع پیش رو خود را از صحنه کاملا محو کرده (ایوان مارکانو) و در مصاف تک به تک با دروازه‌بان، نزدیک به نقطه پنالتی با ضربه تمام کننده خود بازی را به تساوی کشاند.

پورتو پیش از گل مهدی طارمی توانسته بود در دقیقه 18 این بازی و توسط کنسل امبمبا بازی را به سود خود به جریان بیندازد. با این حال بعد از این گل و در شرایطی که بازی تحت مالکیت ریوآوه قرار گرفته بود، نارنجی‌پوشان با رهبری مهدی طارمی در خط هجومی خود چند بار عزم دروازه سبزپوشان را کردند که مقابل مدافعان حریف کاری از پیش نبرده بودند. با این حال مهاجم ایرانی ریوآوه در شب و هفته‌های پرفروغ بازیکنان ایرانی در لیگ های مختلف اروپایی، توانست بار دیگر درخشان ظاهر شود و نام خود را با گلزنی مقابل یکی از تیم‌های سرشناس فوتبال اروپا بر سر زبان ها بیندازد.

نمایش درخشان مهدی طارمی در نیمه اول جدال با پورتو باعث شده تا از دقایقی پیش کاربران توئیتری به گل جالب توجه این ستاره ایرانی بپردازند و او این بخش از فضای مجازی را در اختیار خود قرار دهد. 


باید دید در نیمه دوم دیدار ریوآوه مقابل صدرنشین این فصل لیگ پرتغال شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت و آیا طارمی و هم‌تیمی‌هایش موفق خواهند شد به نتیجه دلخواه در این بازی دست یابند یا خیر.

این توییت یک هوادار عصبانی اسپورتینگ لیسبون است؛ طارمی در ابتدای فصل با قیمت صفر به تیم ما می‌آمد اما دکتر مانتا او را نخواست. حالا او ۱۲ میلیون یورو می‌ارزد این نشانه مدیریت فوق‌آلعاده در تیم ماست!

این هم توییت یک هوادار تیم بوردو است. مهدی طارمی بازیکنی است که باید در ژانویه و در پنجره زمستانی به تیم ما ملحق می‌شد، موفق به گلزنی برابر پورتو شد.

آندره سیلوا یکی از هواداران متعصب تیم پورتو است؛ ما ۱۲.۲۵ میلیون برای زیلوییز هزینه کردیم اما او یک‌نهم کارایی طارمی را هم ندارد. همچنین هیچ آینده‌ای برای فروش او وجود نخواهد داشت.

شاید باور نکنید اما این توییتی از یکی از هواداران تیم ریزهاسپور است؛ او با انتشار فیلم گل طارمی برابر پورتو از جدایی او از ریزه‌اسپور ابراز نارضایتی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • امیر

    طامی عالی