شمانیوز
کد خبر : 941132

فتح‌الله‌زاده پس از پایان دوره بیماری‌اش، روز‌های سختی را در پیش خواهد داشت و باید ضمن پرداخت برخی مطالبات باشگاه، به وعده‌های مالی خود عمل کند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان :  علی فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال که به دلیل بیماری آنفولانزا در چند روز گذشته به استراحت پرداخته، شرایطش رو به بهبود است و به‌زودی می‌تواند امور باشگاه را در دست بگیرد.

فتح‌الله‌زاده پس از پایان دوره بیماری‌اش روز‌های سختی را در پیش خواهد داشت و باید پیگیر پرونده‌های باشگاه استقلال در فیفا شود و از برخی طلبکاران برای پرداخت مطالبات آن‌ها فرصت بیشتری بگیرد و برخی از بدهی‌های دیگر باشگاه که موعد آن‌ها فرا رسیده را پرداخت کند.

بیشتر بخوانید: خلیل زاده: دلیل تغییرات مدیریتی، ناتوانی مدیران در تامین منابع مالی است/ مسئولان قبلی باید در بستن قرارداد‌ها دقت بیشتری می‌کردند

از طرف دیگر فتح‌الله‌زاده به بازیکنان استقلال وعده داده بود پیش از پایان سال جاری حدود ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد آن‌ها را پرداخت کند.

سرپرست باشگاه استقلال با بیماری‌ای که در این مقطع گریبانگیرش شده، روز‌های حساسی را از دست داد و باید دید که در هفته پایانی سال چه اقداماتی برای برطرف کردن مشکلات باشگاه و بازیکنان استقلال انجام می‌دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه