شمانیوز
کد خبر : 941847

مینو رایولا، مدیر برنامه مشهور مدعی شد یک بازیکن بزرگ در تابستان به رئال مادرید خواهد رفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد پل پوگبا از شرایط خود در منچستریونایتد راضی نیست و اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی او از این تیم شنیده می شود. رئال مادررید و زین الدین زیدان علاقه زیادی به همکاری با این هافبک فرانسوی دارند و مینو رایولا مدعی شد در تابستان یک قهرمان بزرگ راهی برنابئو خواهد شد.

 

 

مینو رایولا گفت: "رابطه من با رئال مادرید بسیار خوب است. من اغلب با خوزه آنخل صحبت می کنم، مکالمات ما جالب و لذت بخش بوده با او در مورد فوتبال و اتفاقات مربوط به فیفا صحبت کنم.

 

امیدوارم روزی قهرمان بزرگی را به رئال مادرید بیاورم. در حال حاضر آلفونسه آرئولا را در این تیم دارم، اما قرارداد او قرضی است. این تابستان می خواهم یک بازیکن بزرگ را به صورت دائم به مادرید انتقال دهم. این اتفاق برای من و برای همه موکلانم افتخار بزرگی خواهد بود، زیرا رئال مادرید یک تیم بزرگ است.

 

پل پوگبا روزهای حساسی را پشت سر می گذارد، اما من می خواهم به وضوح به این موضوع اشاره کنم که در انگلیس آنها نسبت به این موضوع بسیار حساس هستند، اما او روی یونایتد متمرکز است. آنها می خواهند فصل را به پایان رسانده و یونایتد راهی لیگ قهرمانان اروپا شود. نمی دانم چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد. در گذشته تیم های زیادی به دنبال پوگبا بودند اما انتقالی رخ نداد. شرایط فعلی و آینده مهم است."

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه