شمانیوز
کد خبر : 941893

در میانه بحران شیوع کرونا در اسپانیا، رئال مادرید و هوادارانش با خبر خوشی مواجه شدند. آرانچا رودریگز خبرنگار رادیو کادنا کوپا گزارش داده است که ادن هازارد ستاره بلژیکی که در روز اسفند در منطقه دالاس در آمریکا تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، بخیه های پایش را باز کرده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه:  کادر پزشکی رئال مادرید پس از بررسی شرایط پای هازارد به این نتیجه رسیدند که درمان وی به خوبی پیش رفته است و زمانش رسیده تا این بازیکن تحت عمل جراحی قرار بگیرد. این مرحله بزرگ یدر پیشرفت ستاره بلژیکی به شمار می رود. معمولا دو هفته بعد از عمل جراحی برای مشخص شدن زمان ریکاوری و درمان مهم است و با توجه به این که جراحی هازارد خوب پیش رفته، کادر پزشکی رئال مادرید به شدت در موردش خوشبین است.

هازارد در حال حاضر در خانه اش در مادرید حضور دارد. زمانی که تست کرونای تامپکینز بسکتبالیست رئال مادرید مثبت اعلام شد، کل اردوی رئال مادرید به فرنطینه رفتند. هازارد هم که از دالاس به مادرید برگشته بود در حال حاضر مراحل درمان و ریکاوری را در خانه خود سپری می کند.

فوتبال اسپانیا در حال حاضر به خاطر شیوع کرونا متوقف شده است و بعید است که تا اواسط اردیبهشت مسابقات از سر گرفته شود.هازارد امیدوار است که تا آن زمان به صورت کامل از مصدومیت ریکاوری کرده باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه