شمانیوز
کد خبر : 941981

با صحبت های دراگان اسکوچیچ در برنامه نوروز فوتبالی به نظر می‌رسید پرونده وحید هاشمیان برای ادامه شغل دستیاری تیم ملی بسته شده اما این تنها یک اشتباه در ترجمه بود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ورزش سه : اسکوچیچ که امروز از کرواسی با برنامه نوروز فوتبالی صحبت می کرد درباره موضوع دستیاران در تیم ملی گفت که پرونده این موضوع بسته شده و به کریم باقری کاپیتان سابق تیم ملی در این سمت برای او و تیم ملی کافیست. بنابر آنچه که اسکوچیچ درباره آن صحبت کرد به نظر می رسد او قصد دارد با همین دو دستیار خارجی و البته کریم باقری ادامه دهد.

با این وصف استنباط این بود که وحید هاشمیان که از زمان انتخاب مارک ویلموتس به عنوان دستیار او در کادر تیم ملی حضور داشت، این سمت را به همبازی سابق خودش در تیم ملی واگذار کرده است. البته بین اسکوچیچ و هاشمیان جلساتی در اسفندماه سال گذشته برگزار شده بود که درصورت پذیرش شروط دو طرف این همکاری قابل ادامه بود. هاشمیان در هفته گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی درباره همکاری با دراگان اسکوچیچ گفته بود اگر شروطش پذیرفته شود در تیم ملی ادامه خواهد داد. او تاکید داشت که شروطش مالی نبوده اند.

اما درحالیکه رسانه ها مشغول تنظیم خبر در این باره بودند سخنگوی فدراسیون فوتبال در توییتی اعلام کرد آنچه در برنامه گفته شده مدنظر اسکوچیچ نبوده و او صحبتی درباره پایان همکاری هاشمیان مطرح نکرده و موضوع همکاری به قوت خود باقی است.اسکوچیچ به ورزش سه هم گفت بحث او تنها درباره دستیاران خارجی بوده و اینکه قصد ندارد خارجی دیگری به تیم ملی اضافه کند.

 

 

هاشمیان از معدود ایرانیانی است که بالاترین مدرک مربیگری را با حضور در کلاس های مربیگری در اروپا و آلمان گذرانده و همچنین مدتی را نیز در یکی از تیم‌های دسته پایین آلمان مربیگری کرده است. او در شرایطی که تیم ملی در حالت استندبای قرار دارد فعلا عضو کادر فنی تیم ملی است .

بجز او کریم باقری و دو دستیار اهل کرواسی شامل یک مربی دروازه‌بانی و البته کادر آنالیز و پزشکی کادر آینده تیم ملی را تشکیل خواهند داد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه