شمانیوز
کد خبر : 942028

تست کرونای ستاره آرژانتینی یوونتوس یعنی پائولو دیبالا مثبت شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، دانیله روگانی اولین بازیکن یوونتوس بود که مشخص شد به ویروس کرونا مبتلا شده است. بعد از ابتلای این بازیکن به کرونا نگرانی ها درباره سایر بازیکنان بیانکونری و احتمال مثبت شدن تست آنها نیز به اوج خود رسید؛ موضوعی که باعث شد باشگاه یوونتوس همه اعضایش را قرنطینه کند.چند روز پیش بود که شایعاتی درباره مثبت شدن تست پائولو دیبالا نیز مطرح شد. با این وجود ستاره آرژانتینی و باشگاه یوونتوس این موضوع را به شکل جدی تکذیب کردند. همچنین دیبالا روز گذشته در مصاحبه ای باز هم اعلام کرد که کرونا ندارد.


دقایقی پیش اما مشخص شد که شایعات روزهای گذشته تبدیل به واقعیت شده و تست کرونای ستاره آرژانتینی مثبت است. علاوه بر دیبالا تست نامزد او‌ نیز مثبت شده تا بدشانسی ها برای این ستاره ۲۶ ساله تکمیل شود. لازم به ذکر است که پائولو دیبالا دقایقی پیش خودش این موضوع را با قرار دادن پست در صفحه اینستاگرام تایید کرده است.


مثبت شدن تست کرونای دیبالا قطعاً نگرانی ها را برای یوونتوس و سری آ به اوج خود خواهد رساند زیرا این امکان وجود دارد سایر بازیکنان یوونتوس هم درگیر این بیماری شده باشند؛ اتفاقی که می تواند ضربه بزرگی به پیکره این باشگاه تورینی وارد کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه