شمانیوز
کد خبر : 942149

رسانه ترکیه ای براساس خبرهایی دریافتی از بازیکنان ترابزون اسپور مدعی شد ستاره ایرانی در روزهای گذشته یک لحظه از تماس های تلفنی با خانواده اش غافل نشده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ورزش سه :  ترکیه جزو آخرین کشورهایی محسوب می شود که از چند روز قبل قرنطینه برای مقابله با شیوع کروناویروس را در دستور کار خود قرار داده است. دستورالعمل های وزارت بهداشت این کشور تمامی رقابت های باشگاهی و ورزشی را تعطیل کرد تا ستاره های سوپرلیگ این کشور در قرنطینه به سر ببرند.

تا پیش از این دستورالعمل اما ستاره های ترابزون اسپور با اتفاقات عجیبی از سوی هم تیمی ایرانی خود روبرو بودند تا جایی که سایت 61saat در گزارشی عجیب مدعی شد بازیکنان ترابزون اسپور یک لحظه مجید حسینی را دور از تلفن همراه خود ندیدند چون این بازیکن به شدت نگران و مضطرب سلامتی خانواده اش در ایران بود.

 

 

در گزارش این سایت آمده است:« چه در روزهایی که تمرینات انجام می شد چه در این روزها که بازیکنان در قرنطینه هستند مجید حسینی یک لحظه از تلفن خود دور نشده و مدام در حال رصد کردن وضعیت سلامتی اقوام نزدیکش در ایران است. برخی نزدیکان به مجید حسینی در اردوی بوردو-ماوی ها رفتارهای روزهای گذشته او در خصوص نگرانی اش بابت سلامتی خانواده اش را عجیب توصیف کردند اما حالا می توان درک کرد او چرا این وضعیت را تجربه کرده است».

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه