شمانیوز

احمد سعادتمند رسماً به‌عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال منصوب شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از خبرانلاین: براساس صورتجلسه هیئتمدیره باشگاه استقلال در تاریخ دهم فروردین ماه 99 و طی حکمی از سوی مسعودسلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، احمد سعادتمند به‌عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی - ورزشی استقلال منصوب شد.

پیش از این اسماعیل خلیل زاده به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال کار می کرد.

 

سوابق:

احمد سعادتمند سابقه مدیرکلی دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و مدیرکلی ورزش و جوانان استان مازندران را در کارنامه کاری خود دارد. اسماعیل خلیل‌زاده هم پیش از این نایب رئیس اتاق تعاون کشور، رئیس اتاق تعاون تهران و عضو شورای عالی پول و اعتبار بوده است.

سعادتمند در مصاحبه ای در پاسخ به این سؤال که چطور می‌تواند به باشگاه استقلال کمک کند، گفت: در سوابق خدمتی‌ام جدا از اینکه در استان‌ها مدیرکل و معاون ورزشی بودم، در فدراسیون‌ها نیز سمت سرپرستی داشتم. در چهار باشگاه به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره فعالیت می‌کردم. در سال ۶۲، فوتبال جوانان و تیم منتخب مازندران را هدایت می‌کردم و در خانواده فوتبالی و استقلالی بودم. بیش از ۳۰ سال در ورزش کشور هستم و آگاهی کامل به فوتبال و استقلال دارم و امیدوارم بتوانم به این باشگاه کمک کرده و کارها را با آرامش پیش ببریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: در باشگاه استقلال قسم شدیم که به باشگاه کمک کنیم و برای موفقیت تیم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. امیدوارم همه ما کمک کنیم تا استقلال مانند همیشه بدرخشد. استقلال پرافتخارترین تیم ما بوده و باشگاه مردمی است و شک ندارم به کمک همه و کسانی که در استقلال حضور دارند، بتوانیم این تیم را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.

این در حالیست که برخی از وبسایت ها مدعی شده اند احمد سعادتمند پرسپولیسی است و چند ماه قبل برای پرسپولیس در آسیا آروزی موفقیت کرده بود!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه