شمانیوز
کد خبر : 945065

در دورانی که برانکو سرمربی پرسپولیس بود، علی کریمی همواره از او حمایت می‌کرد و رابطه بسیارخوب و صمیمانه‌ای با یکدیگر داشتند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرورزشی : در دورانی که برانکو سرمربی پرسپولیس بود، علی کریمی همواره از او حمایت می‌کرد و رابطه بسیارخوب و صمیمانه‌ای با یکدیگر داشتند.

برانکو یکی از مربیانی است که از زمان جوانی علی کریمی، او را می شناسد. 

وقتی با برانکو صحبت می‌کردیم بحث به علی کریمی و نحوه دعوت او به تیم ملی در زمان بلاژویچ کشیده شد. دورانی که علی کریمی در قامت یک ستاره بزرگ در تیم ملی هم فیکس شد.

برانکو در این رابطه به ما گفت: «علی کریمی استعدادی است که می‌توانست هم‌سطح یا زودتر از لیونل مسی در فوتبال جهان مطرح شود و بدرخشد. اولین بار او را در ترکیب پرسپولیس و در بازی این تیم با یک تیم شیرازی دقیق خاطرم نیست فجرسپاسی بود یا برق دیدم. میروسلاو بلاژویچ سرمربی تیم بود و به من به عنوان دستیارش مأموریت داد بازی پرسپولیس در استادیوم آزادی را از نزدیک ببینم تا بازیکنان شایسته را پیدا کنیم.

علی کریمی من را سورپرایز کرد. یک فوتبالیست تاپ که به راحتی بازیکن مقابل را دریبل می‌زد، اما در سمت راست بازی می‌کرد. به هتل برگشتم و به بلاژویچ گفتم یک فوق‌ستاره پیدا کردم که البته باید پشت فوروارد و پلی‌میکر باشد ولی در باشگاهش سمت راست محدود شده است و بعد هم که علی دعوت شد و...»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه