شمانیوز

روز یکشنبه آینده ستاد مبارزه با دوپینگ برای بررسی پرونده چند کشتی‌گیری که تست دوپینگ‌شان در مسابقات داخلی مثبت شده، تشکیل جلسه خواهد داد.

 

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم : فدراسیون کشتی تاکید فراوانی روی موضوع مبارزه با دوپینگ دارد و در همین راستا از نادوی ایران درخواست شد تا در مسابقات داخلی و لیگ، از کشتی‌گیران تست گرفته شود.

تست داخلی، جنبه پیشگیرانه دارد و کشتی‌گیر می‌داند همیشه تحت نظر است. ضمن اینکه در بحث آموزش نیز دقت بیشتری روی استفاده از داروهای مختلف صورت می‌گیرد.

بعد از اینکه در هفته‌های گذشته جرائم سه کشتی گیری که تست آنها در مسابقات داخلی مثبت شده بود، از سوی نادو اعلام شد، حالا دو کشتی گیر دیگر به همراه بهروز هدایت که عضو تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا بود و به دلیل مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگش در مسابقات داخلی، مجبور به شکست شد، روز یکشنبه آینده (21 اردیبهشت) پرونده‌شان در ستاد مبارزه با دوپینگ برای صدور رای مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بهروز هدایت پیش از این نسبت به مثبت شدن آزمایش دوپینگش اعتراض کرده و اسناد و توضیحاتش را در اختیار نادوی ایران قرار داده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied