شمانیوز

اسماعیل حلالی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره مدیران سابق باشگاه پرسپولیس افشاگری کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اسماعیل حلالی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که چند سال در این باشگاه مربیگری می‌کرد و سرمربی تیم پایه‌های پرسپولیس بود، از زمان مدیران پیشین باشگاه افشاگری‌هایی انجام داد.

او در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: مدیرعاملی که نمی‌خواهم نامش را بیارم، ۴ بازیکن به تیم‌های پایه می‌فرستاد و نامه دستوری می‌داد که قرارداد آن‌ها باید در یکی از رده‌های پایه ثبت شود، اما من حدود ۵ سال  مقابل این کار‌ها قرار گرفتم و انجام ندادم. نامه‌های دستوری موجود است و من تنها کسی بودم که حق یک بازیکن را به فرد دیگری ندادم. یکی از مدیرعاملان باشگاه پرسپولیس  نامه ارسال کرده بود که فلان بازیکن باید جذب تیم امید شود و من زیر نامه ارسالی نوشتم که به طور کلی تیم ب را لغو کنید و این کار صورت گرفت.  

افشاگری مربی سابق پرسپولیس: مدیرعامل نامه زد که این ۴ بازیکن را جذب کن!

حلالی که از اتفاقات رخ داده در باشگاه پرسپولیس ناراحت بود و حدود یک سالی می‌شود که پولی دریافت نکرده، گفت: به هر حال ۴ سال پیش تیم ب باشگاه پرسپولیس منحل شد و نام مدیرعامل هم مشخص است که در زمان چه کسی رخ داده است. ما تیم ب در باشگاه پرسپولیس داشتیم که تیم بزرگسالان ما نمی‌توانست آن تیم را شکست بدهد. یک نفر از تیم ب قرارداد هزار تومانی هم نداشت و روح اله سیف اللهی یکی از بازیکنان ما بود که از آن تیم در بالاترین سطح بازی می‌کند.

حالا باید منتظر ماند و دید آیا نهاد‌های نظارتی به این موضوع ورود پیدا خواهند کرد یا خیر؟

افشاگری مربی سابق پرسپولیس: مدیرعامل نامه زد که این ۴ بازیکن را جذب کن!

در سال‌های اخیر این اتفاقات در فوتبال ایران رخ می‌دهد و این موضوع زیبنده فوتبال کشور نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه