شمانیوز
کد خبر : 947540

مدیرعامل اسبق پرسپولیس نسبت به اختلافات مدیریتی در این باشگاه واکنش نشان داد و گفت: این تیم مدیر دلسوز می‌خواهد نه اینکه به فکر شهرت خودش باشد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایرنا : «عباس انصاری‌فرد» روز سه‌شنبه درباره اختلافات عمیق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: فکر می‌کنم باید در انتخاب مدیران پرسپولیس دقت شود و  افرادی روی کار باشند که تخصص داشته و دلسوز باشند و تلاش‌ آنان برای پیشرفت تیم باشد نه اینکه به فکر خودشان باشند.

وی ادامه داد: آقایان بیشتر دنبال قدرت و منیّت هستند و اصلا به فکر باشگاه نیستند و این موضوعات ثمرات انتخاب اشتباه برای پرسپولیس است.  مدیری باید برای پرسپولیس انتخاب شود که از این باشگاه شناخت داشته باشد نه اینکه به خاطر رفاقت به پرسپولیس بیاید.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس افزود: وقتی کسی بدون تخصص مدیر می‌شود، شرایط فعلی پیش می‌آید. برخی افراد نه فوتبال را می‌شناسند و نه حتی افراد مشغول در آن راِ؛  به خاطر همین هر روز به یک نفر اعتماد می‌کنند.

انصاری‌فرد خاطرنشان کرد: این همه مدیر باتجربه و کارکشته در فوتبال ایران وجود دارد که دلسوز پرسپولیس هستند و می‌توانند کمک کنند. به واقع نمی‌دانم چرا در این شرایط چنین مدیرانی در پرسپولیس حضور دارند.

وی عنوان کرد: به نظر من باید کل هیات مدیره تغییر کند. در این شرایط بازیکنان و هواداران ناراضی هستند و حتی در باشگاه هم افراد ناراضی زیادی وجود دارد؛ در این شرایط پی بردن به اینکه اشکالاتی وجود دارد، کار سختی نیست.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سووال که به نظرش مدیر خوب برای پرسپولیس چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد گفت: اول اینکه باید ورزشی باشد و شرایط باشگاه را درک کند. یک مدیر در پرسپولیس باید به فکر باشگاه باشد نه خودش. پرسپولیس مدیر دلسوز می‌خواهد نه اینکه کسی بالای سرش باشد که فکر شهرت خودش باشد. بعضی از این آقایان را تا چند وقت پیش در کوچه خودشان نمی‌شناختند اما الان میلیون‌ها نفر آنها را می‌شناسند. در نهایت وجود چنین مدیرانی باعث ضرر شدید باشگاه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه