شمانیوز

فابیو کاپلو معتقد است مهاجم نروژی می تواند در لیگ برتر انگلیس بهترین سطح خود را به نمایش بگذارد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا : ارلینگ هالند ۱۹ سال دارد اما مدتی است که نشان داده می تواند به یک ستاره تبدیل شود. مهاجم نروژی که چند ماهی است به دورتموند پیوسته یکی از جوانان مستعد جهان فوتبال به حساب می آید. او با وجود این که تیم خود را تغییر داد توانست عملکرد درخشانی در دورتموند داشته باشد. اکنون تیم های بزرگی به دنبال امضای قرارداد با این بازیکن هستند. 

باشگاهی که بیش از همه خواستار این جابجایی است رئال مادرید است. تیم مادریدی در رویای داشتن ترکیب هالند، ادن هازارد و کیلیان ام‌باپه در خط حمله خود برای سال ۲۰۲۱ است. مادرید امیدوار است با دورتموند برای این انتقال به توافق برسد. 

با این حال، فابیو کاپلو که سابقه هدایت رئال مادرید را داشته بهترین مقصد هالند را اسپانیا نمی داند. سرمربی ایتالیایی در این رابطه به اسکای گفت: هالند بازیکن ایده‌آلی برای تیم تحت هدایت یورگن کلوپ یعنی لیورپول است. او می تواند زیر نظر سرمربی آلمانی بهترین سطح خود را به نمایش بگذارد. 

هالند در این فصل در ۳۴ بازی ۴۱ گل به ثمر رسانده و ۱۰ پاس گل داده است. این آمار نشان می دهد چرا تیم های بزرگ اروپایی خواهان مهاجم نروژی هستند. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied