شمانیوز
کد خبر : 948608

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: متاسفانه استقلالی‌ها در هیچ جناحی اتحاد ندارند و همدل نیستند و این یکی از عمده‌ترین دلایل ناکامی آنها در این چند سال است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر : مهدی پاشازاده  با اشاره به اتفاقاتی که پیرامون آبی‌پوشان رخ داده است، اظهار داشت: در حالی که باشگاه استقلال به نظم و ثبات نزدیک شده است و می‌رود تا از دوران تاریکش فاصله بگیرد، متاسفانه برخی از مدعیان دست به راه انداختن جنگ داخلی زده‌اند و این معضل بزرگی برای تیم است.

وی افزود: این جنگ داخلی بین قدرت‌هایی که بیرون هستند در سال‌های اخیر همیشه وجود داشته و تنها کمرنگ و پررنگ شده است، وگرنه هیچ گاه از بین نرفته است.

پیشکسوت آبی‌پوشان بیان داشت: در سال‌های اخیر هرگاه تیم به سوی رشد می‌رفت، این جنگ‌های قدرت داخلی اوج می‌گرفت تا پر و بال این تیم چیده شود و الان هم دیده می‌شود که این اتفاق در حال تکرار است. من هشدار می‌دهم که عوامل خودی در حال تخریب استقلال هستند چون هر کدامشان یا دنبال اثبات شایستگی‌های خودشان هستند و یا به دنبال تخریب آنهایی که الان در باشگاه مسئولیت دارند.

کاپیتان پیشین آبی‌پوشان تصریح کرد: الان در باشگاه چه مشکلی هست که بعضی‌ها از بیرون تولید حاشیه می‌کنند؟ مدیران باشگاه دارند کارشان را انجام می‌دهند. آنها وعده‌های خود را محقق کرده و تیم را به آرامش و نظم رسانده‌اند. مشکلات مالی کم و بیش حل شده و باید قدردان بود. نه اینکه دست به تخریب زد.

پاشازاده در خصوص از سرگیری مجدد فوتبال در کشور گفت: اگر مطمئن بودیم که مثلاً کرونا تا یکی دو ماه آینده ریشه کن می‌شود، می‌گفتیم این لیگ را تعطیل کنند و فصل بعد را پیگیری کنند. اما گویا متاسفانه این‌طور نیست و باید فعلاً خودمان را با زندگی و کار کنار کرونا تطبیق بدهیم. لذا از سرگیری رقابت‌های فوتبال اتفاق عجیبی نیست. اما از طرفی باید این را هم بگوییم که فدراسیون و سازمان لیگ باید زیر ساخت‌های بهداشتی لازم را ایجاد کند تا سلامتی بازیکنان و عوامل برگزاری مسابقات هم تامین شود.

مدافع پیشین آبی‌پوشان تاکید کرد: در کنار برگزاری مسابقات فوتبال حفظ جان و سلامتی بازیکنان هم باید در درجه بالای اهمیت قرار داشته باشد و مقامات برگزار کننده مسابقات باید این موضوع را مد نظر قرار دهند و بهترین شرایط و زیرساخت را برای حفظ سلامتی بازیکنان فراهم نمایند.

 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه