شمانیوز
کد خبر : 952388

با اعلام مسوولان یوفا، زمان دقیق و همچنین نحوه برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ مشخص شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایرنا : شیوع ویروس کرونا باعث شد تا مسابقات فوتبال نیز مانند دیگر رقابت‌های ورزشی به تعویق بیفتد. بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز در حالی که هنوز مرحله یک هشتم نهایی به اتمام نرسیده بود به حالت تعلیق درآمد.

حالا پس از گمانه‌زنی‌های فراوان، یوفا زمان دقیق برگزاری ادامه این رقابت‌ها و همچنین نحوه برگزاری‌اش را شرح داد که به قرار زیر است:

براین اساس، بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی به بعد به صورت تک حذفی در شهر لیسبون و در ورزشگاه تیم‌های بنفیکا و پورتو برگزار خواهد شد.

اتحادیه فوتبال اروپا همچنین تاریخ برگزاری چهار مسابقه باقی‌مانده مرحله یک هشتم را نیز تعیین کرده اما همچنان محل برگزاری این مسابقات را اعلام نکرده است. این مسابقات ممکن است در محل‌های قبلی (میزبانان بازی برگشت) یا در پرتغال و در ورزشگاه‌های پورتو و گیمارش به انجام برسد.

تاریخ ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان فصل ۲۰-۲۰۱۹ به شرح زیر است (ساعت برگزاری همه مسابقات، ۲۳:۳۰ به وقت تهران خواهد بود):

یک هشتم نهایی (دور برگشت): ۱۷-۱۸ مرداد

یک چهارم نهایی: ۲۲-۲۵ مرداد

نیمه نهایی: ۲۸-۲۹ مرداد

فینال: دوم شهریور

میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپای این فصل از استانبول گرفته شد و قرار بر این شد تا این شهر برای فصل آینده مسابقه فینال را میزبانی کند. همچنین دیگر میزبانان این رقابت‌ها که تا سال ۲۰۲۳ مشخص شده بودند هرکدام با یک سال تعویق، میزبان دیدار پایانی خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه