شمانیوز

وینگر شهر خودرو در مورد شرایط خودش و شروع دوباره لیگ صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبر ورزشی : محمدرضا خلعتبری پیش از بازی با تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط شهرخودرو اظهار داشت: جایی جز تمرین نداریم و مشهد هستم و از زمانی که گفتند باید در تمرینات شرکت کنید، در تمرینات تیم شرکت می‌کنم. خداراشکر شرایط خوبی داریم و در حال آماده سازی هستیم و امروز هم به صلاحدید آقای سرآسیایی در ارنج تیم قرار ندارم و از ابتدا در ترکیب ۱۱ نفره تیم نیستم.

خلعتبری درباره شرایط سنی خودش هم افزود: دیگر فوتبال است و نیمکت نشینی هم یک مسئله طبیعی است؛ یکی دو سال دیگر قرارداد دارم انشالله صحیح سالم باشم در پایان از فوتبال خداحافظی می‌کنم.

او در واکنش به شرایط برگزاری مسابقات با توجه به کرونا نیز گفت: شرایط سختی است و واقعا ناراحت کننده است این‌که بازیکنان مصدوم می‌شوند. مثلا در استقلال به ویژه بازیکنان جوان که مصدوم می‌شوند. امیدوارم برای کسی از این اتفاقات به وجود نیاید، چون به شخصه تجربه کردم و واقعا همه جوره شرایطی سختی است. انشالله که هر چه زودتر شرایط بدنی بازیکنان بهتر شود، اما سخت است بعد از دو ماه و نیم دوری از مسابقات، بازیکنان بخواهند زود به شرایط ایده آل بازگردند.

محمدرضا خلعتبری به عنوان بازیکن سابق پرسپولیس در واکنش به اینکه بسیاری معتقدند برگزار نشدن مسابقات به دلیل این است که پرسپولیس قهرمان نشود، توضیح داد: در درجه اول می‌گفتند تیم‌های خصوصی خواهان لغو لیگ هستند تا مطالبات بازیکنان را ندهند، اما در تیم ما حدود ۸۰ درصد به همه پرداختی انجام شده است؛ اما به شخصه مخالف برگزاری لیگ هستم و فکر می‌کنم خطرناک است البته نظر من اینچنین است و باید با توجه به قراردادم از باشگاه شهر خودرو تبعیت کنم. اما در کل شرایط خوبی نیست و روزانه آمار ابتلا و فوتی زیادی در کشور داریم.

وی ادامه داد: دوست ندارم برای هیچ بازیکن، هوادار و خبرنگاری اتفاق بدی رخ بدهد تا پشیمانی به بار بیاید؛ انشالله هر اتفاقی می‌افتد به خیر و صلاح باشد. اگر هم قرار به پایان لیگ است، مانند فوتبال فرانسه و ... باید پرسپولیس که با اختلاف در صدر جدول است به عنوان قهرمان معرفی شود و فکر می‌کنم حق آنهاست و مسئله طبیعی است، چون ۱۰ امتیاز نسبت به تیم دوم جدول فاصله دارند. اگر قرار به برگزار نشدن باشد، قطعا حق پرسپولیس است که قهرمان اعلام شود.

ستاره شهر خودرو در پایان صحبت‌هایش افزود: البته ما خودمان دوست داریم که برگزار شود چرا که با یک پیروزی به رده دوم جدول می‌رسیم و سهمیه آسیایی‌مان را قطعی می‌کنیم. اما بازهم می‌گویم در درجه اول سلامتی بازیکنان، هواداران و خبرنگاران و ... مهم است و واقعا درباره شرایط کرونا اطلاعات خوبی به گوش نمی‌رسد. امیدوارم تصمیمی که می‌گیرند به ضرر کسی نباشد و عاقلانه باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied