شمانیوز

محمد دانشگر مدافع استقلال که هفته گذشته در دیدار برابر نفت درخشیده بود، برای دومین بار یک حرکت مشابه را تکرار کرد.

امروز محمد دانشگر در اواسط تمرین استقلال ظاهرا نفوذ به سمت دروازه حریف را داشت که با توجه به عدم پوشش منطقه‌ای با اعتراض وریا غفوری مواجه شد که از دانشگر خواست تمرکزش را روی دفاع تیمی قرار دهد اما دانشگر به این درخواست کاپیتان آبی‌ها واکنش نشان داد و با کوبیدن کاور به زمین تمرین را ترک کرد.

این حرکت با تعجب کادرفنی و بازیکنان استقلال همراه بود به خصوص که استقلال در شرایط بغرنجی به سر می‌برد و به تک تک بازیکنان خود نیاز دارد؛ با این حال و با وجود آن‌که دو مدافع کرونایی در جمع آبی‌ها حضور دارند و دست فرهاد مجیدی خالی است، سرمربی آبی‌ها در پایان تمرین به سرعت این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داد.

البته حرکت دانشگر یک خشم آنی بوده و شاید عواقب چندانی برایش نداشته باشد اما به نظر می‌رسد حداقل مسابقه بعدی استقلال را از دست بدهد؛ البته با توجه به اوضاع و شرایط و سنگینی تمرینات برخی از اتفاقات مثل این در فوتبال چندان هم غیرطبیعی نیستند هر چند که کادرفنی استقلال از رفتار این مدافع بلندقامت خشمگین است. به خصوص که او یکبار دیگر هم مشابه این کار را در دوره استراماچونی انجام داده و در اختیار باشگاه استقلال قرار داده شده بود.

 

 

 

منبع: خبرانلاین

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه