شمانیوز
کد خبر : 957129

دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال در چارچوب دیدار معوقه هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف هم رفته اند.

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، عارف غلامی، وریا غفوری، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، شیخ دیاباته و ارسلان مطهری

همچنین حسین پورحمیدی، شاهین طاهرخانی، سینا خادمپور، فرشید باقری، مهدی قایدی، هرویه میلیچ، زکریا مرادی، محمد بلبلی و آرش داجلیری نیمکت نشینان استقلال هستند.

پارس جنوبی جم:

محسن فروزان، فریبرز گرامی، علی عبدالله‌زاده، بابک حاتمی (۳۹ نیما انتظاری)، میلاد خدایی‌اصل، محمود شفیعی، پوریا آریاکیا، محمد ابراهیمی، آدام همتی (۵۳- محمد نوری)، ایمان باصفا، امین منوچهری (۵۳- رضا خالقی‌فر)

دیدار دو تیم از ساعت ٢٠:٣٠ با قضاوت پیام حیدری آغاز شد.

دقیقه ۱ : علی کریمی در میانه های میدان نخستین خطای این بازی را روی محمود شفیعی مرتکب شد.

دقیقه ٣: برخورد توپ با دستان ایمان باصفا یک ضربه آزاد در اختیار آبی‌پوشان قرار داد و ارسال علی کریمی روی دروازه پارس جنوبی یک کرنر برای شاگردان فرهاد مجیدی به ارمغان آورد.

دقیقه ۵: شوت میلاد زکی پور از پشت محوطه جریمه پارس جنوبی در شرایط آفساید به شیخ دیاباته رسید، اما با این حال محسن فروزان مهاجم استقلال را در گلزنی ناکام گذاشت.

دقیقه ۷: برخورد روزبه چشمی و آدام همتی در محوطه جریمه استقلال باعث مصدومیت مدافع آبی‌پوشان از ناحیه صورت شد.

دقیقه ۸: پرتاب بلند بابک حاتمی پس از ضربه سر آرام امین منوچهری در اختیار حسین حسینی قرار گرفت.

دقیقه ۱۲: ارسال فرشید اسماعیلی روی دروازه پارس جنوبی پس از برخورد به علی عبدالله زاده راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۲: کرنر ارسالی روی دروازه پارس جنوبی پس از یک رفت و برگشت مقابل پای وریا غفوری قرار گرفت، اما شوت او پس از برخورد به مدافعان پارس به آرامی در اختیار محسن فروزان قرار گرفت.

دقیقه ۱۶: حرکت تیمی پارس جنوبی پوریا آریا کیا را در موقعیتی تک به تک با حسین حسینی قرارداد، اما کمک داور اول بازی اعلام آفساید کرد.

دقیقه ۱۸ پاس بلند علی کریمی شیخ دیاباته را با محسن فروزان تک به تک کرد، اما خروج به موقع دروازه بان پارس جنوبی اجازه گلزنی به مهاجم استقلال را نداد.

دقیقه ۲۰: ارسال ووریا غفوری پس از ضربه سر آرش رضاوند با اختلاف زیاد از بالای دروازه پارس جنوبی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: آدام همتی در محوطه جریمه استقلال فرصت خوبی برای باز کردن دروازه این تیم داشت، اما ضربه او نیز با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

پارس جنوبی جم صفر - استقلال ۱/ گزارش لحظه به لحظه

دقیقه ۲۶: کار تیمی بازیکنان استقلال پشت محوطه جریمه پارس جنوبی به علی کریمی رسید و او نیز با پای چپ، پاس پشت پای شیخ دیاباته را به گل اول این بازی تبدیل کرد.

گل اول استقلال به پارس جنوبی جم + فیلم

دقیقه ۲۹ حملات استقلال ادامه داشت و ارسال میلاد زکی پور روی دروازه حریف پس از شوت محکم آرش رضاوند با دفع بازیکنان پارس همراه شد.

در دقیقه ۳۰ پیام حیدری داور بازی نخستین وقت استراحت این بازی را در اختیار دو تیم قرارداد.

دقیقه ۳۴: فرشید اسماعیلی با خطا روی محمود شفیعی یک ضربه ایستگاهی در اختیار حریف قرار داد، اما ارسال محمد ابراهیمی کاپیتان امشب جمی ها، حاصلی برای این تیم نداشت.

دقیقه ۳۵ برخورد بابک حاتمی و شیخ دیاباته در میانه‌های میدان موجب مصدومیت بازیکن پارس جنوبی شد و نخستین تعویض سیروس پورموسوی در این بازی به صورت اجباری انجام شد. نیما انتظاری از این دقیقه به‌جای بابک حاتمی وارد میدان شد.

دقیقه ۳۹: پس از چند پاس متوالی توسط بازیکنان استقلال مسعود ریگی از پشت محوطه جریمه حریف اقدام به شوتزنی کرد، اما ضربه او با اختلاف از بالای دروازه محسن فروزان به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴: ارسال خطرناک محمود شفیعی در آستانه ورود به دروازه استقلال پس از واکنش حسینی از روی خط برگشت داده شد.

پیام حیدری برای نیمه اول این بازی ۳ دقیقه وقت اضافی لحاظ کرد، اما در انتها نیمه نخست با برتری یک بر صفر شاگردان فرهاد مجیدی به پایان رسید.

دقیقه ۴۹: ارسال ایمان باصفا روی دروازه استقلال پس از برخورد به مدافعان آبی‌پوش راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۰: ضربه سر علی عبدالله زاده روی ارسال محمود شفیعی با اختلاف اندک از کنار تیر عمودی دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: رضا خالقی فر و محمد نوری به ترتیب به جای آدام‌همتی و امین منوچهری در ترکیب پارس جنوبی قرار گرفتند.

پارس جنوبی جم صفر - استقلال ۱/ گزارش لحظه به لحظه

دقیقه ۵۵: خطای شدید فریبرز گرامی روی فرشید اسماعیلی باعث شد تا پیام حیدری به مدافع پارس کارت زرد نشان دهد.

دقیقه ۵۸ : فرشید اسماعیلی به صورت اتفاقی با محسن‌فروزان تک به تک شد اما ضربه او پس از واکنش دروازه بان پارس راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۲ : پاس ارسلان مطهری به شیخ دیاباته این مهاجم را در شرایط تک به تک با محسن فروزان قرارداد و در حالی که فروزان یکی دو بار فرصت گلزنی به این مهاجم را نداد، اما سماجت دیاباته گل دوم این بازی را برای استقلال به ارمغان آورد.

دقیقه ۶۵: متین کریم زاده به جای علی عبدالله زاده در ترکیب پارس جنوبی قرار گرفت. همچنین شهرام گودرزی به جای محمد ابراهیمی وارد زمین شد.

دقیقه ۶۶: ارسال محمد نوری پس از ضربه سر رضا خالقی‌فر با اختلاف اندکی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: میلیچ به جای میلاد زکی پور در ترکیب استقلال قرار گرفت.

دقیقه ۷۱: این بار ارسال پارسی‌ها از سمت چپ خط دفاعی استقلال به رضا خالقی‌فر رسید و ضربه سر او در دستان حسین حسینی قرار گرفت.

دقیقه ۷۳: شوت سنگین نیما انتظاری به سمت دروازه استقلال پس از واکنش حسین حسینی راهی کرنر شد.

پیام حیدری داور بازی امشب در دقیقه ۷۶ وقت استراحت دیگری در اختیار ۲ تیم قرارداد.

دقیقه ۷۸: مهدی قایدی و فرشید باقری به ترتیب به جای شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی در ترکیب استقلال قرار گرفتند.

 

به روز رسانی می شود ...

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه