شمانیوز
کد خبر : 958543

بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران به دلیل مصدومیت ادامه رقابت‌های لیگ برتر را از دست داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مشرق :  با اعلام روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران ؛ مصطفی اکبری پزشک تیم فوتبال نساجی در خصوص وضعیت مصدومیت مجتبی ممشلی اظهار کرد: ممشلی که در این فصل نقش تاثیرگذاری داشت، در پی مصدومیت در دیدار برابر سپاهان، پس از انجام تست‌های پزشکی مشخص شد این مدافع تا پایان فصل نمی‌تواند ما را همراهی کند.

وی با بیان اینکه ممشلی بازیکن باتجربه‌ای بوده و روحیه خود را از دست نداده است، افزود: متاسفانه او از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب شده و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

اکبری با اعلام اینکه بعد از محمدعباس‌زاده، علی شجاعی، احسان قهاری و رضا دهقانی و چند بازیکن دیگر، مجتبی ممشلی پنجمین بازیکن اصلی نساجی بوده که فصل را از دست داده است، خاطرنشان کرد: ضمن اینکه سیدمحمد میری، حسین ماهینی، مجتبی بیژن و چند بازیکن دیگر نیز هر کدام دچار ناراحتی‌هایی هستند که باید با اتمام فصل، مورد درمان قرار گیرند.

وی در پایان گفت: متاسفانه این مصدومیت‌ها و کمبود بازیکن، شرایط را برای کادر فنی سخت کرده، اما خدا را شاکریم که بازیکنان نساجی با تمام توان خود و گاها با تحمل درد برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه