شمانیوز

خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال مادرید بار دیگر تاکید کرد که قصد دارد برای بیشتر بازی کردن این تیم را ترک کند.

 به نظر می‌رسد که باید جدایی هافبک کلمبیایی از رئال مادرید را قطعی تلقی کرد. مدتهاست که خامس رودریگز در ترکیب رئال مادرید به میدان نرفته و اینطور به نظر می آید که برخلاف گرت بیل، این بازیکن علاقه زیادی به جدایی از جمع کهکشانی‌ها داشته باشد؛ همچنین از باشگاه‌هایی نظیر اتلتیکو مادرید و منچستر یونایتد به عنوان مقصد احتمالی خامس رودریگز یاد می‌شود.

خامس حالا در مصاحبه ای درباره شرایطش صحبت کرده است. ستاره کلمبیایی گفت: " بازی نکردن ناامید کننده است. می‌دانم که شرایط به میدان رفتن را دارا هستم اما به دلیل وجود بازیکنان دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم. اگر من فوتبالیست بدی بودم آن را می پذیرفتم اما فردی هستم که همیشه خواهان پیروزی و رقابت هستم."

خامس درباره صحبت هایی که در رابطه با اختلاف و زین الدین زیدان مطرح می شود نیز گفت: " او به برخی بازیکنان علاقه دارد و شما باید به این موضوع احترام بگذارید. من سعی می‌کنم خیلی درگیر چیزهایی از این دست نشوم. با این حال وقتی مشاهده می‌کنید که فرصت های مشابه با سایر هم تیمی ها به شما داده نمی شود، سخت و دشوار است.

من می‌خواستم از باشگاه جدا شوم اما آنها اجازه ندادند. می خواستم به تیمی بروم که بتوانم در آن به میدان بروم چرا که می دانستم تحت نظر زین الدین زیدان هیچ شانسی برای این اتفاق نخواهم داشت."

خامس همچنین درباره انتقال به رئال مادرید بعد از جام جهانی 2014 نیز گفت: " در جام جهانی بودم و درست قبل از مسابقه سوم مقابل ژاپن به من گفته شد که رئال مادرید می خواهد برای جذبم مذاکره کند اما خورخه مندس به من گفت که تمرکزم را از دست ندهم و با کسی صحبت نکنم. او به من گفت که به غیر از جام جهانی به چیزی فکر نکنم و من یک بازی عالی مقابل ژاپن انجام دادم. سپس مندس دوباره با من تماس گرفت و گفت که فکر می کند این معامله اتفاق می افتد. سپس مقابل اروگوئه بازی کردم و باورنکردنی بود که دو گل به ثمر رساندم؛ پس از آن نیز با رئال مادرید توافق کردم."

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied