شمانیوز
کد خبر : 960887

رئیس جمهور آرژانتین در پیامی برای لیونل مسی از او خواست به کشورش بازگشته و فوتبالش را در تیم سابق خود نیوولز اولد بویز به پایان برساند.

رئیس جمهور آرژانتین، آلبرتو فرناندز، با ارسال پیامی برای لیونل مسی از او خواست به وطنش برگشته و دوران فوتبال خود را در تیم سابقش نیوولز اولد بویز به پایان برساند. آینده مسی در هفته ای که گذشت متعاقب اعلام او به باشگاه بارسلونا مبنی بر قصدش برای جدایی از بلوگرانا در معرض توجه دنیا قرار داشته.

 

 

درخواست رئیس جمهور آرژانتین از لئو مسی در حالی مطرح می شود که در روزهای اخیر هواداران تیم آرژانتینی نیوولز اولد بویز، تیم دوران کودکی و نوجوانی مسی، به خیابانهای شهر روزاریو آمده و از او خواسته بودند به این تیم برگردد. حالا رئیس جمهور آرژانتین هم به جمع آنها پیوسته و از تمایل خود برای دیدن مسی با پیراهن این تیم خبر داده.

فرناندز در پیام خود خطاب به مسی گفت: " تو در قلب ما جا دارید و ما هرگز ندیده ایم که در کشورمان بازی کنی. به باشگاه خودت نیوولز اولد بویز برگرد و کاری کن از پایان فوتبالت در این تیم لذت ببریم"

رئیس جمهور آرژانتین که شخصاً هوادار تیم آرجنتینوس جونیورز است در ادامه گفت با اینکه شیفته مسی است ولی همچنان مارادونا را بیشتر از هر کس دیگری دوست دارد. او در ادامه گفت: " مزیت بزرگ مارادونا این است که به تنهایی مقابل یک دنیا ایستاد و بازی کرد. من هرگز بازیکنی مثل مارادونا ندیده ام. من مارادونا را عمیقاً تحسین می کنم حتی بیشتر از مسی. راستش را بخواهید علتش این است که دیگو پرورش یافته جوانان آرجنتینوس است. او یک جور گلادیاتور بود، با قدرتی باورنکردنی".

منبع: ورزش سه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه