`
شمانیوز
شما نیوز

جانشین کریم باقری در تیم ملی کیست؟

به زودی جانشین کریم باقری در تیم ملی فوتبال مشخص می‌شود که درحال‌حاضر خسرو حیدری اصلی‌ترین گزینه است.

بعد از حضور وحید هاشمیان در کادر فنی اسکوچیچ، فدراسیون فوتبال از کریم باقری هم خواست به کادر فنی تیم ملی ملحق شود که با توجه به شرایط مالی فدراسیون فوتبال، مربی پرسپولیس این پیشنهاد را قبول نکرد. البته کریم باقری به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده بود هم در اردوی تیم پرسپولیس حاضر شود و هم در اردوی تیم ملی. به خصوص که تمرینات و بازی‌های این دو تیم با هم تداخل نداشت.

در نهایت باقری از بین پرسپولیس و تیم ملی تیم باشگاهی را انتخاب کرد. حالا به جای کریم باقری، فدراسیون فوتبال در حال برنامه‌ریزی روی خسرو حیدری است. بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که به تازگی در کلاس‌های مربیگری هم شرکت کرده است. خسرو حیدری از سوی باشگاه نساجی هم دعوت به کار شده بود اما به بهانه حضور در کادر فنی تیم ملی، حضور در کادر فنی نساجی را قبول نکرد. این موضوعی است که سرمربی نساجی بدان اشاره کرد. قرار است در روزهای آتی نشستی میان دبیرکل و خسرو حیدری برگزار و راه‌های همکاری مشترک در تیم ملی مورد بررسی قرار گیرد و اگر همه چیز خوب پیش‌ برود، هیچ بعید نیست بعد از بازی با بوسنی خسرو حیدری به کادر فنی تیم ملی اضافه شود.

آیا خسرو حیدری می‌تواند در تیم ملی تبدیل به کریم باقری شود؟ باید منتظر گذر زمان بود و البته فدراسیون فوتبال معتقد است خسرو حیدری می‌تواند این نقش را به خوبی ایفا کند. ابتدا به این خاطر که از نظر شرایط سنی به بازیکنان نزدیک است و از سویی شخصیت آرامی دارد و می‌تواند رابط خوبی بین بازیکنان و کادر فنی باشد.

 

 

منبع: گسترش نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها